„Ši diena muzikos istorijoje“ – pamenate Sarah McLachlan? Šiandien Jos gimtadienis!

„Ši diena muzikos istorijoje“ – drauge atverskime sausio 28-osios šou kalendoriaus puslapį.

Sarah McLachlan

Sarah McLachlan

1968 – gimė kanadiečių dainininkė ir dainų autorė Sarah McLachlan (Sara Maklahlan). Ji tapo viena populiariausių alternatyviosios muzikos atlikėjų bei dainų autorių 9-ajame dešimtmetyje. Vis dėlto, Sarah užgožė kitų dviejų šio stiliaus žvaigždžių – Sinéad O’Connor ir Tori Amos – populiarumas. Būtent todėl Sarah šiek tiek pakeitė savo kūrybos stilių ir tapo unikali savo nuoširdžiom ir intymiom dainom. Per savo vaikystę Sarah studijavo muziką: klasikinės gitaros, pianino ir dainavimo pamokas. „Atrasta“ ji buvo septyniolikos, kai grojo kartu su savo grupe „October Game“. Sarah pastebėjo „Nettwerk Productions“ kompanijos atstovai ir pasiūlė pasirašyti leidybinę sutartį. Vis dėlto Sarah teko laukti 2 metus iki sutarties pasirašymo, nes, pasak jos tėvų, dainininkė buvo per jauna, kad pasinertų į muzikos verslą. Sėkmingiausias albumas – „Surfacing“ (1997 m.), perkamiausias singlas – „I Will Remember You“ (1999m.).

1978 – Ted Nugent (Tedas Nadžentas) fano pageidavimu paliko savo autografą ant gerbėjo rankos, „pasirašydamas“ medžiokliniu peiliu.

1980 – gimė grupės „Backstreet Boys“ narys Nick Carter (Nikas Karteris).

1991 – išsigydžiusi nugaros traumą, patirtą nelaimingo atsitikimo metu, dainininkė Gloria Estefan vėl sugrįžo į sceną ir dalyvavo Amerikos muzikinių apdovanojimų ceremonijoje Los Andžele.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)