„Ši diena muzikos istorijoje“ – su 78-uoju, Paul McCartney!

„Ši diena muzikos istorijoje“. Birželio 18-oji šou pasaulyje:

Paul McCartney1942 – gimė legendinės grupės „The Beatles“ narys Paul McCartney. Džeimsas Polas Makartnis buvo vienas iš britų muzikos grupės „The Beatles“ narių, šiuo metu dainuoja, groja ir rašo dainas kaip atskiras atlikėjas. Polas Makartnis dainas pradėjo rašyti būdamas šešiolikos, jų parašė virš dviejų šimtų. Populiariausia – „Yesterday“, kurią atliko „The Beatles“ 1965 metais. Kitos populiarios Makartnio parašytos ir „The Beatles“ dainos yra: „Can’t Buy Me Love“, „Hey Jude!“, „Penny Lane“, „Eleanor Rigby“, „Let It Be“ ir t.t. 1970 metais „The Beatles“ iširo. Tada Polas Makartnis sukūrė grupę su savo žmona Linda, kurią pavadino „Wings“. Po grupės „Wings“ Makartnis dainavo kartu su Stivu Vanderiu, Maiklu Džeksonu ir kitais žinomais atlikėjais. Be savo muzikinio indėlio, Makartnis taip pat yra žinomas kaip aktorius, dailininkas bei gyvūnų teisių, vegetarizmo ir aktyvaus muzikinio išsilavinimo gynėjas.

1971 – gimė pop grupės „Boyz II Men“ narys Nathan Morris (Natanas Morisas).

1976 – legendinis švedų kvartetas „ABBA“ koncertavo Švedijos karaliui jo vestuvių išvakarėse.

1987 – Bruce Springsteen (Briusas Springstinas) oficialiai išsiskyrė su žmona Julianne Phillips (Džulian Filips).

2011 – buvęs „Oasis“ rokeris Noel Gallagher (Noelis Galageris) prašmatnios ceremonijos metu vedė savo ilgametę draugę Sara MacDonald (Sarą Makdonald).

2011 – legendinė balta suknelė, kuria pasidabinusios Marilyn Monroe (Merilin Monro) atvaizdas tapo šeštojo dešimtmečio Holivudo simboliu, aukcione parduota už 4,6 mln. JAV dolerių – gerokai didesnę nei buvo tikėtasi sumą.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)