„Ši diena muzikos istorijoje“ – pamenate „Frankie Goes to Hollywood“? Šiandien gimtadienį švenčia šios grupės vokalistas Holly Johnson!

„Ši diena muzikos istorijoje“ – vasario 9-oji šou pasaulyje:

Johnson

Holly Johnson

1960 – gimė Holly Johnson (Holis Džonsonas). Anglijos menininkas, rašytojas ir muzikantas, labiausiai išgarsėjęs kaip grupės „Frankie Goes to Hollywood“ vokalistas. 9-ojo dešimtmečio viduryje geriausius savo laikus išgyvenusią Didžiosios Britanijos šokių pop muzikos grupę Liverpulyje subūrė vokalistas Holly Johnson‘as, o prie jo prisijungė vokalistas bei klavišininkas Paul‘as Rutherford‘as, būgnininkas Peter‘is Gill‘as, bosine gitara grojęs Mark‘as O’Toole ir gitarininkas Brian‘as Nash‘as. Debiutinis grupės singlas „Relax“ sulaukė daug dėmesio, nes buvo uždraustas transliuoti „BBC“ eteryje, nors pasiekė šeštą šalies topo vietą, o vėliau penkioms savaitėms užkopė ir iki pačios viršūnės. Daina tapo vienu sėkmingiausių darbų 1984-aisiais ir galiausiai geriausiai parduodamų visų laikų britų singlų tope atsidūrė 7-ojoje pozicijoje (sąrašas sudarytas 2006-ųjų gegužę).Devintajame dešimtmetyje populiari grupė per septynerius veiklos metus pardavė milijonus albumų. „Relax“ tapo septintuoju perkamiausiu singlu JAV, jo parduota beveik du milijonai.

1964 – grupė „The Beatles“ surengė pirmą ir rekordinį savo pasirodymą JAV televizijos programoje „The Ed Sullivan Show“, kurią stebėjo 73 milijonai žmonių.

1972 – Notingemo universitete Anglijoje pirmą savo koncertą surengė grupė „Wings“. 1970 metais “The Beatles” grupė iširo. Tada Polas Makartnis sukūrė grupę su savo žmona Linda, – ją pavadino “Wings”. Po “Wings” Makartnis dainavo kartu su Stivu Vanderiu, Maiklu Džeksonu ir kitais žinomais atlikėjais. Be savo muzikinio indėlio, Makartnis taip pat yra žinomas kaip aktorius, dailininkas bei gyvūnų teisių, vegetarizmo ir aktyvaus muzikinio išsilavinimo gynėjas; šiuo metu dainuoja, groja ir rašo dainas kaip atskiras atlikėjas.

1993 – Mick Jagger (Mikas Džegeris) išleido solinį „Wandering Spirit“.

1993 – Paul McCartney (Polas Makartnis) išleido solinį albumą „Off The Ground“.

2011 – aktorė ir dainininkė Ashlee Simpson (Ešli Simpson) pradėjo skyrybų procesą su vyru roko muzikantu Pete Wentz (Pitu Vencu), su kuriuo išgyveno santuokoje trejus metus.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)