„Ši diena muzikos istorijoje“ – 1893-aisiais šią dieną įkurta pirma pasaulyje kino studija!

„Ši diena muzikos istorijoje“ – pirmąją vasario mėnesio dieną prisiminkime svarbiausius įvykius šou pasaulyje.

1893 – Nju Džersio valstijoje (JAV) Thom Edison (Tomas Edisonas) įkūrė pirmąją pasaulyje kino studiją.

Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley

1968 – gimė rokenrolo karaliaus Elvis Presley (Elvio Preslio) dukra ir buvusi Michaelo Jacksono (Maiklo Džeksono) žmona Lisa Marie Presley (Liza Marija Presli) – dainininkė, dainų autorė, vadinama rokenrolo princese.

Elvis ir Priscilla Presley išsiskyrė 1973-iaisiais, po šešerių santuokos metų, bet liko artimi iki pat jo mirties. Priscilla suvaidino svarbų vaidmenį, paverčiant Greislandą dideliu turistų traukos centru. Jųdviejų duktė Lisa Marie, kuri buvo ištekėjusi keturis kartus, 1994-1996 metais – už Michaelo Jacksono, yra dainininkė ir dainų kūrėja. 2012 metais ji išleido pirmąjį po septynerių metų pertraukos albumą „Storm and Grace“.

1986 – Diana Ross (Diana Ros) Šveicarijoje susituokė su Norvegijos milijonieriumi Arne Naessu (Arne Naesu). JAV dainininkė, įrašų prodiuserė ir aktorė karjerą pradėjo kaip grupės „The Supremes“ pagrindinė vokalistė. Nuo 1970 m. pradėjo solinę karjerą. Diana Ross yra pardavus virš 100 milijonų įrašų.

1997 – garsi Brazilijos sunkiojo metalo grupė „Sepultura“ pranešė ir toliau gyvuosianti nepaisant to, kad ją paliko gitarininkas ir svarbiausias vokalistas Max Cavalera (Maksas Kavalera). M.Cavalera paliko grupę po to, kai kiti jos nariai atsisakė atnaujinti kontraktą su buvusia grupės menedžere, M.Cavaleros žmona Gloria.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Komentarai

komentarai(-ų)