„Ši diena muzikos istorijoje“ – 1966-aisiais John Lennon pareiškė, kad „bitlai“ yra garsesni už Jėzų

„Ši diena muzikos istorijoje“. Kovo 4-oji šou pasaulyje:

1948 – gimė britų grupės „Yes“ narys Chris Squire (Krisas Skvairas). „Yes“ – tai Anglijos progresyviojo roko grupė, 1968-aisiais susikūrusi Londone. Jų muzika pasižymi aštriais dinaminiais kontrastais, dažnai ištęstais kūriniais, paslaptingais, abstrakčiais dainų tekstais ir itin išsiskiriančiais grupės narių instrumentiniais sugebėjimais. „Yes“, kurdami savo kūrinius ir bandydami įvairius novatoriškus stilius, naudoja simfoninį arba, dar vadinamą, „klasikinį“ dainų struktūrizavimą. Nepaisant to, kad per jų veiklos metus įvyko daugybė sudėties pasikeitimų, trumpalaikių iširimų ir pokyčių populiariojoje muzikoje, kolektyvas jau 40 metų sukasi muzikos versle ir vis dar išlaiko stiprų pasaulio muzikos mėgėjų palaikymą.

1963 – gimė Jason Newsted (Džeisonas Niustedas) – Amerikos bosistas, geriausiai žinomas kaip buvęs „Metallica“ narys. Po pasitraukimo iš šios grupės, jis tęsė veiklą su projektu „Echobrain“, grojo su Ozzy Osbourne‘u ir prisijungė prie sunkiojo metalo kolektyvo „Voivod“. Newsted‘as naudoja „Jasonic“ pseudonimą, kuriuo prisistato tiek grupėje „Voivod“, tiek savo muzikos platinimo kompanijoje. Jis taip pat yra Kalifornijos įrašų studijos „Chophouse Records“ įkūrėjas.

1971 – gimė „The Cranberries“ būgnininkas Fergal Lawler (Fergalas Louleris).

The Beatles 11966 – laikraštyje „The Evening Standard“ buvo išspausdintas John Lennon (Džono Lenono) interviu, kuriame jis pareiškė, esą „bitlai“ yra garsesni už Jėzų. Šis komentaras išprovokavo „The Beatles“ įrašų deginimo akcijas daugelyje šalių.

1969 – gimė dainininkų Sonny Bono (Sonio Bono) ir Cher (Šer) dukra Chastity Bono (Čestiti Bono).

1975 – aktorius Charlie Chaplin (Čarlis Čaplinas) Bekingemo rūmuose buvo išventintas į riterius.

1977 – „The Rolling Stones“ Toronte (Kanada) įrašė albumą „Love You Live“.

1992 – mirė džiazo gitaristė Mary Osborne (Meri Osburn).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)