„Ši diena muzikos istorijoje“ – 1969-aisiais „The Rolling Stones“ koncertavo 250 tūkst. žmonių publikai

 

„Ši diena muzikos istorijoje“. Liepos 5-oji šou pasaulyje:

1950 – gimė grupės „Steppenwolf“ muzikantas Michael Monarch (Maiklas Monarkas).  Pasaulyje grupė pardavė daugiau nei 25 milijonus įrašų, išleido 8 auksinius albumus, o į Top 40-uką pakilo net 6 jų singlai. Tarp jų – ir Top 10 pasiekę hitai „Born to Be Wild“, „Magic Carpet Ride“ bei „Rock Me“.

elvis21954 – Memfyje (JAV) įvyko pirmoji Elvis Presley (Elvio Preslio) komercinė įrašų sesija, kurios metu jis įrašė dainas „That’s All Right (Mama)“ ir „Blue Moon of Kentucky.“ Nepastebėti Elvio talento buvo neįmanoma. Netrukus Elvis su savo koncertais apvažiavo daugelį Pietų šalies miestų ir pasirašė kontraktą su pačia „Louisiana Hayride“. Tokia buvo Elvio talento jėga – kur tik pasirodydavo, visur jo koncertai pavirsdavo fanų siautėjimu. Taip prasidėjo superžvaigždės epocha. 1956 m. pradžioje Elvis jau užėmė 1-ąją vietą Amerikos hit-paraduose. 1956 m. Preslis pirmą kartą dalyvauja televizijos laidoje ir filmuojasi filme „Love Me Tender“. Per 15 metų jis nusifilmavo 33 filmuose.

1969 – roko grupė „The Rolling Stones“ surengė nemokamą koncertą 250 tūkst. fanų Londono Haid parke, pristatydami savo naują gitarininką Mick Taylor (Miką Teilorą).

1973 – gimė Brent Lagerberg (Brentas Lagerbergas), grupės „The Cardigans“ narys.

2010 – australų popmuzikos žvaigždė, manekenė Dannii Minogue (Dani Minoug) ir jos partneris, regbio žaidėjas Kris Smith (Krisas Smitas) susilaukė pirmagimio, kurį pavadino Ethan Edward Smith (Etanu Edvardu Smitu).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Komentarai

komentarai(-ų)