1975-aisiais išleistas „Queen“ albumas „A Night at the Opera“ – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“ kviečia sužinoti kas įdomaus ir svarbaus įvyko šou pasaulyje lapkričio 14-ąją.

1952 – gimė buvęs roko grupės Bon Jovi (Bon Džovi) bosininkas (iki 1994 m.) Alec John Such (Alekas Džonas Sačas).

Queen1975 – išleistas britų roko grupės „Queen“ albumas „A Night at the Opera“, kurio geriausia daina – „Bohemian rhapsody“ pasiekė topų viršūnę Didžiojoje Britanijoje. Daina buvo net 6 minučių ilgio. Albumas turėjo didžiulį pasisekimą Amerikos top 10 ir tapo platininiu. Per pasaulinį turą kiekvienas iš pirmųjų keturių grupės „Queen“ albumų buvo Didžiosios Britanijos top 20. Tai buvo neturintis precedento įvykis. Buvo skelbiama, kad tai brangiausias iki tol Didžiojoje Britanijoje išleistas albumas. Jo išleidimas kainavo apie 45 000 – 60 000 dolerių.

1987 – Amerikos TV šou vedėjas David Letterman (Deividas Letermanas) įkalbėjo garsiojo dueto narius Sonny (Sonį) ir Cher (Šer) dalyvauti jo laidoje ir sudainuoti hitą „I Got You Babe“.

1990 – britų roko grupės „The Who“ narys Pete Townshend (Pitas Taunšendas) prisipažino esantis biseksualus.

1995 – „The Rolling Stones“ išleido albumą „Stripped“. 1994 m. nauja „The Rolling Stones“ įrašų kompanija „Virgin Records“ perleido dalį kūrybos: nuo „Sticky Fingers“ iki „Steel Wheels“. Pati grupė pradėjo naujo albumo įrašus. Vietoj Bill Wyman pasikviestas Darryl Jones. Albumas „Woodoo Lounge“ (JK – 1 vieta, JAV – 2) sulaukė kritikų pagyrų. Albumas pasižymėjo tradiciniu garsu ir žymiai sunkesniu roku nei įprasta „The Rolling Stones“. „Love Is Strong“, „You Got Me Rocking“ skamba jau kaip sunkiojo roko pavyzdžiai. Sekusio koncertinio turo metu įrašytas koncertinis įrašas „Stripped“.

2000 – Marilyn Manson (Merilinas Mensonas) išleido albumą „Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death).“

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)