„Ši diena muzikos istorijoje“ – 1993-aisiais Holivudo žvaigždžių Šlovės Taką papildė dainininkės Gloria Estefan žvaigždė

„Ši diena muzikos istorijoje“ – metas atversti vasario 3-osios kalendoriaus lapelį!

1943 – gimė britų grupės „The Hollies“ bosininkas Eric Haydock (Erikas Heidokas). Ši grupė glaudžiai siejama su Mančesterio miestu, mat keli pradiniai nariai kilo būtent iš čia. Mančesterio kvintetas, itin stipriai paveiktas „The Everly Brothers“, žinomas dėl savo trijų dalių harmonijų, kurios galėtų konkuruoti su „The Beach Boys“ būdingu skambesiu, skambančiomis gitaromis ir „užkabinančiomis“ melodijomis. Jie net buvo vadinami britiškaisiais „Everly Brothers“. „The Hollies“ yra komerciškai viena iš sėkmingiausių britų invazijos grupių, sekusi po „The Beatles“ ir „The Rolling Stones“. Kai „The Beatles“ bandė eksperimentuoti su kai kuriais nuo populiariosios muzikos nukrypstančiais elementais, „The Hollies“ išliko ištikimi sau ir kūrė „užkabinančius“ ir pop kultūrą atitinkančius kūrinius, nesvarbu, kur krypdavo jų stilius.

1991 – airių vokalistė Sinead O’Connor (Šined OKonor) pareiškė, jog ji nedalyvaus muzikiniuose „Grammy“ apdovanojimuose ir atsisakytų jai skirto apdovanojimo, nes šiame šou renginyje atsispindi „falšas ir destruktyvios materialinės vertybės“.

Gloria Estefan

Gloria Estefan

1993 – Holivudo žvaigždžių Šlovės Taką papildė dainininkės Gloria Estefan (Glorijos Estefan) žvaigždė, tikrasis jos vardas – Gloria María Fajardo. Ji tituluojama „Lotynų Amerikos pop muzikos karaliene“ ir patenka tarp šimto geriausiai savo įrašus parduodančių atlikėjų – iš viso ji yra pardavusi daugiau nei 90 milijonų savo albumų. Laimėjusi penkis „Grammy“ apdovanojimus ir įrašiusi keletą „numeris vienas“ hitų, ji yra laikoma sėkmingiausia Lotynų Amerikos muzikos atlikėja.

2011 – mirė 58-erių metų prancūzų aktorė Maria Schneider (Marija Šneider), geriausiai žinoma iš Marlon Brando (Marlono Brando) mylimosios vaidmens filme „Paskutinis tango Paryžiuje“ (Last Tango in Paris).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)