„Ši diena muzikos istorijoje“ – 1999-aisiais Sinead O’Connor buvo įšventinta pirmąja Tridento Bažnyčios kunige

„Ši diena muzikos istorijoje“. Balandžio 26-oji šou pasaulyje:

1960 – gimė „Duran Duran“ būgnininkas Roger Taylor (Rodžeris Teiloras).  New Wave stiliaus britų muzikos grupė, žinoma ilgomis, lengvai įsiminamomis, sintezatoriumi „prisodrintomis“ dainomis, hitais ir nuotaikingais muzikos klipais. „Duran Duran“ yra viena iš visų New Romantic grupių, sulaukusių komercinės sėkmės, judėjimo „Second British Invasion of the United States“ lyderė. Dažnai vadinama „Aštuoniasdešimtųjų grupe“ nepaisant to, kad jie sėkmingai įrašinėja naujas dainas, kurios neblogai pasirodo topuose jau ketvirtą dešimtmetį.

1964 – Roy Orbinson (Rojaus Orbisono) surengtame 28-ojo gimtadienio vakarėlyje dainininką sveikino ir „The Beatles“.

1982 – pankroko grupė „Clash“ buvo priversta nutraukti koncertinį turą Didžiojoje Britanijoje, mėnesiui dingus grupės lyderiui Joe Strummer (Džo Strameriui).

Sinead O'Connor1999 – Sinead O’Connor (Šineid OKonor) buvo įšventinta pirmąja nuo Katalikų Bažnyčios atskilusios vadinamosios Tridento Bažnyčios kunige. Dainininkė Sinead O’Connor interneto svetainėje paskelbė, kad dėl maniakinės depresijos atšaukia 2012 metų gastroles ir pagrasino visiems laikams pasitraukti iš šou verslo. Vis dėlto ji išreiškė viltį, kad pakankamai gerai jausis ir liepos mėnesį galės pasirodyti Curtiso Mayfieldo atminimo koncerte Niujorke. S. O’Connor pavardė pirmuosiuose laikraščių puslapiuose mirgėjo 2012 metų pradžioje, kai ji vos dvi savaitės po jungtuvių Las Vegase išsiskyrė su vyru Barry Herridge’u. Vėliau, po viešo nervų pakrikimo priepuolio interneto tinkle „Twitter“, ji meldė pagalbos ir prisipažino išgėrusi per daug vaistų ir dėl depresijos atsidūrė ligoninėje. Ši airių dainininkė ir dainų kūrėja labiausiai yra žinoma kaip hito „Nothing Compares 2 U“ atlikėja.

..geros muzikos niekuomet nebus per daug..

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)