„Ši diena muzikos istorijoje“ – prisimenant George Michael!

„Ši diena muzikos istorijoje“. Birželio 25-oji šou pasaulyje:

London Olympics Closing Ceremony1963 – gimė britų dainininkas George Michael (Džordžas Maiklas), tikrasis vardas Georgios Kyriacos Panayiotou. Graikų kilmės Didžiosios Britanijos muzikantas, prieš pradėdamas solo karjerą grojo grupėje „Wham!“. Per ketvirtį amžiaus trunkančią muzikinę karjerą pardavė daugiau nei 85 milijonus albumų bei singlų ir laimėjo daugybę Grammy, Brit, American Music, Rolling Stone, MTV ir kitų apdovanojimų. Debiutinis 1987 m. išleistas albumas „Faith“ susilaukė didelės sėkmės – buvo parduota apie 14 mln. jo kopijų. Minėdamas 25-ąsias savo muzikinės karjeros metines, George’as išleido geriausių kūrinių albumą „25“ ir po ilgos pertraukos leidosi į koncertines gastroles.2016m.gruodžio 25-ąją muzikos pasaulį sukrėtė netektis ,per Kalėdas mirė graikų kilmės Didžiosios Britanijos dainininkas George’as Michaelas. Jam buvo 53-eji.Seras Eltonas Johnas socialiniuose tinkluose išreiškė savo užuojautą mirusio atlikėjo šeimai ir gerbėjams: „Mane ištiko gilus šokas. Praradau mylimą draugą – kilniausią, dosniausią sielą ir nuostabų atlikėją. Mano širdis kartu su jo šeima ir gerbėjais.“

1969 – Mick Taylor (Mikas Teiloras) debiutavo su grupe „Rolling Stones“.

1984 – išleistas filmo „Purple Rain“ garso takelis.

1988 – mirė „Red Hot Chili Peppers“ gitaristas Hillel Slovak (Hilelas Slouvakas). Gimė 1962 m.

1992 – amerikiečių dainininkas Billy Joel (Bilis Džoilas) gavo vidurinės mokyklos diplomą – prieš 25 metus jis praleido anglų kalbos ir gimnastikos baigiamuosius egzaminus.

2009 – patyręs širdies smūgį mirė Michael Jackson (Maiklas Džeksonas), kurį tūkstančiai gerbėjų visame pasaulyje vadino „popmuzikos karaliumi“. M.Jackson’as, kuriam buvo penkiasdešimt metų, susmuko savo nuomuotuose namuose prestižiniame Los Andželo rajone Holmbi Hilse ir buvo skubiai išvežtas į ligoninę, kur 14 val. 26 min. vietos (birželio 26 d. 00 val. 26 min. Lietuvos) laiku mirė.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Komentarai

komentarai(-ų)