„Ši diena muzikos istorijoje“ – šią dieną buvo išleistas pirmas Vakarų grupės albumas Kinijoje, – kaip manote, kieno?

„Ši diena muzikos istorijoje“. Balandžio 20-oji šou pasaulyje:

Rolling Stones Black and Blue1976 – „Rolling Stones“ išleido albumą „Black and Blue“. Praėjus 50 metų po to, kai grupė „Rolling Stones“ pirmąkart išėjo į sceną, šie roko veteranai išleido nuotraukų albumą, priminsiantį apie jų kopimą į šlovę ir ilgametę sėkmę. Knyga „The Rolling Stones: 50“ knygynų lentynose pasirodė 2012 liepos 12 dieną, praėjus lygiai 50 metų nuo 1962 metų tos pačios dienos, kai ši grupė debiutavo klube „Marquee“, įsikūrusiame Oksfordo gatvėje Londone. 2012 m. grupė pažymėjo veiklos 50 metų jubiliejų 3 CD rinkiniu „GRRR!“ bei keletu koncertų. Kritikai pripažino, jog dar nė vienai muzikos grupei nėra pavykę išlaikyti tokio populiarumo.

1985 – Kinijoje išleistas britų pop grupės „Wham“ albumas „Make It Big“. Tai buvo pirmasis Vakarų grupės albumas, išleistas šioje šalyje.

1991 – nužudytas britų grupės „Small Faces“ narys 44 metų Steve Marriot (Styvas Marijotas).

1992 – sulaukęs 67-erių metų amžiaus mirė britų komikas Benny Hill (Benis Hilas).

2012 – būdamas 91 metų mirė Didžiosios Britanijos gitaros maestro Bert Weedon (Bertas Vidonas). willie-nelson

2012 – Teksase buvo atidengta kone trijų metrų aukščio kantri muzikos dainininko  (Vilio Nelsono) bronzinė skulptūra, vaizduojanti jį su jo garsiosiomis kaselėmis.

2015 – Ringo Starras (Ringas Staras) galiausiai buvo priimtas į Rokenrolo šlovės muziejų, sulaukęs nedidelės vieno iš jo garsiųjų draugų pagalbos.
Būgnininkas R. Starras, palaikęs „The Beatles“ ritmą, šeštadienio vakarą per ceremoniją, kupiną smagių pasirodymų ir jaudinančių momentų, buvo priimtas į Rokenrolo šlovės muziejų kaip solinis atlikėjas.R. Starras yra paskutinis iš „The Beatles“ narių, pagerbtas šiame muziejuje už savo individualų darbą ir patekęs į jį po savo grupės narių Paulo McCartney (Polo Makartnio) ir velionių Johno Lennono (Džono Lenono) bei George`o Harrisono (Džordžo Harisono).Visuomet laikytas ketvirtuoju „bitlu“, temdomu Johno, Paulo ir George`o šlovės, jis dabar irgi buvo įamžintas kaip lygiavertis lyderis.

File photo of McCartney and Starr performing during the taping of "The Night That Changed America: A GRAMMY Salute To The Beatles" in Los AngelesRingo Starras į Rokenrolo šlovės muziejų buvo priimtas kartu su grupe „Green Day“, andergraundo ikona Lou Reedu (Lu Rydu), Joan Jett (Džoan Džet) ir „The Blackhearts“, taip pat soulo atlikėju bei muzikos kūrėju Billu Withersu (Bilu Vaitersu), gitaristu Stevie Ray Vaughanu (Stiviu Rei Voanu) ir „Double Trouble“, „The Paul Butterfield Blues Band“ bei „The „5“ Royales“.74 metų R.Starrą per ceremoniją pristatė P. McCartney.Tada R.Starras užlipo ant scenos ir tarė: „Mano vardas Ringo ir aš groju būgnais – jei kas nors nežinojote“.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)