1968-aisiais iš „Pink Floyd“ oficialiai pasitraukė Syd Barrett – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Balandžio 6-oji šou pasaulyje:

Michelle Phillips of the Mamas and the Papas1944 – gimė „The Mamas and the Papas“ narė Michelle Phillips (Mišelė Filips). Grupė kūrybos pradžioje vadinosi „The Magic Circle“, paskui persivadino į „The Mamas and the Papas“. Grupės kūryba tęsėsi nuo 1965 m. iki 1968 m. ir nuo 1971 iki 1972 m. Iš viso buvo išleisti penki albumai, o dešimt grupės singlų tapo hitais. Visi grupės nariai: John Phillips, Michelle Phillips, Cass Elliot ir Denny Doherty buvo pažįstami iš anksčiau, mat visi buvo susiję su muzikine veikla Grinvičo rajone, Niujorke. 1966 m. buvo išleista debiutinė plokštelė „If You Can Believe your Eyes and Ears“ („Jei gali patikėti savo akimis ir ausimis“). Albumas sėkmingai debiutavo. Singlas „Monday Monday“ užėmė pirmąją vietą Amerikos Billboard’e, o singlas „California Dreamin“ – ketvirtąją. Cass Elliot mirė 1974 m. Londone, po sėkmingiausio savo koncerto Palladiumo teatre. Ją ištiko širdies smūgis. Johnas Phillips mirė 2001 m. nuo širdies smūgio ir narkotikų poveikio. Denny Doherty mirė 2007 m. sava mirtimi. Michelle Phillips yra vienintelė gyva grupės narė.

1968 – „Pink Floyd“ oficialiai paskelbė apie grupės įkūrėjo Sydo Barretto (Sido Bareto) pasitraukimą iš „Pink Floyd“ dėl psichinės sveikatos sutrikimų.

1971 – įkurta įrašų kompanija „Rolling Stone Records“, skirta grupės „The Rolling Stones“ hitų populiarinimui.

1979 – Rod Stewart (Rodas Stiuartas) vedė buvusią aktoriaus George Hamilton (Džordžo Hamiltono) žmoną Alana Hamilton (Alaną Hamilton).

1998 – sulaukusi 55 metų amžiaus, mirė viena pirmųjų pasaulyje kantri muzikos atlikėja amerikietė Tammy Wynette (Temi Vainet).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)