„Ši diena muzikos istorijoje“ – ar esate girdėję Bruce Springsteen dainą „That’s What You Get“?

„Ši diena muzikos istorijoje“. Gegužės 22-oji šou pasaulyje:

 

1958 – susituokė amerikiečių rokenrolo atlikėjas Jerry Lee Lewis (Džeris Li Liuisas) ir jo 13-metė pusseserė Myra.

1962 – gimė „Gin Blossoms“ vokalistas ir gitaristas Jesse Valenzuela (Džesas Valenzuela).

 Bruce Springsteen Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Bruce Springsteen Photo by Kevin Mazur

1966 – Bruce Springsteen (Briusas Springstinas) ir jo pirmoji grupė „The Castilles“ įrašė savo pirmąją ir vienintelę dainą „That’s What You Get“. Daina niekada nebuvo išleista. Bruce’as Frederick’as Joseph‘as Springsteen‘as (g. 1949 m. rugsėjo 23 d.), dar vadinamas „The Boss”, yra Amerikos dainininkas-dainų rašytojas, kuris įrašinėja ir koncertuoja su projektu „E Street Band”. Bruce‘as žinomas dėl atliekamo heartland roko, poetiškų dainų žodžių bei patriotiškų sentimentų savo gimtajam Naujajam Džersiui. Sėkmingiausių jo albumų „Born in the U.S.A.” ir „Born to Run” kopijų JAV buvo parduota daugiau nei 65 mln., o visame pasaulyje – 120 mln. Bruce‘as yra laimėjęs 20 Grammy apdovanojimų, 2 Auksinius gaublius bei Oskarą. 2004 m. žurnalas „Rolling Stone” įvertino jį kaip 23-ią geriausią visų laikų muzikantą „100 Greatest Artists of All Time” tope.

1967 – gimė roko grupės „Crash Test Dummies“ bosistas Dan Roberts (Denas Robertsas). Kanados folk roko grupė iš Winnipeg‘o, Manitobos. Labiausiai šį kolektyvą išgarsino 1993-iųjų metų singlas „Mmm Mmm Mmm Mmm“.

2001 – išleistas pirmasis Bon Jovi koncertinis albumas „One Wild Night“.

Alanis

Alanis

2010 – Kanadoje gimusi roko žvaigždė Alanis Morissette (Alanis Moriset) slapta ištekėjo už savo vaikino reperio Mario Treadway (Marijaus Tredavėjaus), žinomo kaip MC Souleye („Sielos akis“).

2011 – Las Vegase vykusioje žurnalo „Billboard“ organizuotoje muzikos apdovanojimų teikimo ceremonijoje triumfavo Kanados dainininkas Justin Bieber (Džastinas Biberis) ir JAV reperis Eminem (Eminemas).

 

 

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Komentarai

komentarai(-ų)