Nena! – su gimtadieniu – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Kovo 24-oji šou pasaulyje:

1945 – Billboard paskelbė pirmąjį JAV ploksteliu sąrašą. Nat King Cole buvo Nr.1 su „A Collection Of Favourites“.

1946 – gimė Lee Oskar, grupės „War“ muzikantas. 1973-aisiais JAV No.2 tapo singlas ‘The Cisco Kid“, o 1976-aisiais DB Nr.12 singlas „Low Rider“.

1951 – gimė Dougie Thompson grupės „Supertramp“ bosistas (1979 m. US Nr. 6 ir UK Nr. 7  tapo singlas ‘The Logical Song“). „Supertramp“ superžvaigždžių statusą pasiekė Jungtinėse Valstijose, Kanadoje bei didžiojoje dalyje Europos. Tiesa, jie tokiu populiarumu negalėjo pasigirti Didžiojoje Britanijoje, iš kurios dauguma narių ir yra kilę. Tačiau net ir tai nesutrukdė jų albumui „Breakfast in America“ pasiekti trečiąją vietą šalies tope, o dviem šio darbo singlams pakilti į Top 10-uką.

Nena Wallpapers @ go4celebrity.com1960 – gimė vokėčių daininkė Nena. 1980 m. Nena Kerner Berlyne sukūrė savo grupę, pavadinimu „Nena“. Joje ji buvo vokalistė, Carlo Karges grojo gitara, Uwe Fahrenkrog-Petersen – klavišiniais, Jürgen Dehmel – bosine gitara, o Rolf Brendel – būgnais. Debiutinis jų singlas „Nur Geträumt“ tapo Nr. 1 hitu vokiškai kalbančiose šalyse – prie to daug prisidėjo pirmas grupės pasirodymas televizijoje 1982-ųjų rugpjūčio 17-ąją laidoje „Musikladen“. Nuo tada Nena tapo viena iš sėkmingiausių pop žvaigždžių, Vokietijoje. Savo sėkmės sąraše Nena galėjo didžiuotis 1984 m. DB Nr. 1 ir JAV Nr. 2 tapusia daina „99 Red Balloons“. 1985-ųjų viduryje, kai Nena įrašų pardavimai nusmuko dėl pasirodymų stokos, tai nuvedė iki grupės įšsiskyrimo 1987-aisiais. Per visą 9-ąjį dešimtmetį Nena reguliariai pasirodydavo Vokietijos televizijose (įskaitant ir jos vestą laidą „Metro“ 1993-aisiais). Visos savo karjeros metu atlikėja liko ištikima savo muzikos stiliui – melodingas vokalas ir roko stiliaus muzika.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)