„Ši diena muzikos istorijoje“ – esate girdėję „I’ve Been Loving You“? Tai pirmasis Elton John singlas.

„Ši diena muzikos istorijoje“ – kovo 1-oji šou pasaulyje:

1944 – gimė britų roko grupės „The Who“ vokalistas Roger Daltrey (Rodžeris Deltrėjus). Jis išvystė ir solinę muzikinę karjerą bei aktyviai veikė filmų kūrimo versle, suvaidino ne vieną vaidmenį kine, teatre bei televizijoje, taip pat pats prodiusavo filmus.

1968 – Anglijoje išleistas pirmasis Elton John (Eltono Džono) singlas „I’ve Been Loving You“.

1970 – išleistas Charles Manson (Čarlzo Mensono), kuris kartu su savo vadovaujamos sektos nariais įvykdė 35 žmogžudystes, albumas „Lie“.

1971 – suimtas Jim Morrison (Džimas Morisonas). „The Doors“ vokalistas buvo apkaltintas nepadoriu ir šventvagišku elgesiu, girtavimu viešumoje. Vėliau jis buvo nuteistas, tačiau apeliacijos rezultatų J.Morrisonas nebesulaukė – mirė perdozavęs narkotikų.

1991 – įvyko Oliver Stone (Oliverio Stouno) filmo „The Doors“ premjera. Jim Morrison (Džimo Morisono) vaidmenį atliko Val Kilmer (Valas Kilmeris). Tačiau grupės nariams nepatiko, kaip režisierius Oliver Stone pavaizdavo Jimą Morrisoną. „The Doors“ narių iniciatyva pasirodė dokumentinis filmas “When You’re Strange“. Už kadro skambant Johnny Deppo balsui filme yra rodoma dar nematyta archyvinė „The Doors“ medžiaga.

Toni-Braxton1994 – įvyko 36-oji „Grammy Awards“ (Gremi Apdovanojimų) ceremonija. Pagrindinį prizą laimėjo Toni Braxton (Toni Brekston). Didžiausias Toni singlas – 1996-ųjų daina „Unbreak My Heart“, pakilusi į beveik visų topų viršūnes ir net į antrą britų topo vietą, nors Amerikos dainininkams taip aukštai pakilti šiame tope nėra lengva. 1997-aisiais Billboard apdovanojimuose Toni laimėjo geriausios R&B atlikėjos titulą. 2001-aisiais sausio 8 d. – Toni Braxton vėl viršūnėje: ji laimi Amerikos Muzikinius Apdovanojimus už geriausią R&B albumą „The Heat“, kurio buvo parduota daugiau nei 2 milijonai kopijų, ir kaip geriausia moteris Soul / R&B atlikėja.

2012 – koncertuodamas Šveicarijoje mirė Italijos atlikėjas Lucio Dalla (Lučio Dala), kuris septintajame dešimtmetyje pradėjo savo karjerą pūsdamas klarnetą džiazo grupėje, o vėliau dainavo su tokiais operos grandais kaip Luciano Pavarotti (Lučianas Pavarotis).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)