Ši diena muzikos istorijoje“ – su gimtadieniu, Shakira!

„Ši diena muzikos istorijoje“ – vasario 2 dienos istorinių sukakčių kalendoriuje tikrai yra svarbių datų. Prisiminkime drauge!

1942 – gimė britų grupės “The Hollies” vokalistas ir gitarininkas, o vėliau ir amerikiečių grupės “Crosby, Stills, Nash & Young“ narys Graham Nash (Grehamas Nešas), išsiskyręs savo lengvu tenoro vokalu ir dainų tekstais britų pop muzikos grupei „The Hollies“. Nash‘as taip pat yra nuotraukų kolekcionierius bei pripažintas fotografas.

1966 – gimė amerikiečių roko grupės „Stone Temple Pilots“ bosininkas Robert DeLeo (Robertas DiLeo).

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

1977 – gimė lotynų muzikos atlikėja, pop dainininkė Shakira (Šakira). Kolumbijoje gimusi Shakira Isabel Mebarak Ripoll buvo vos 14-os, kai išleido savo pirmąjį albumą „Magia“. Jos populiarumas Lotynų Amerikoje ir Ispanijoje padidėjo 1995-aisiais išleidus „Pies Descalzos“ ir 1998-aisiais pasirodžius albumui „Donde Estan los Ladrones?“. 2001 metais ji visame pasaulyje pardavė daugiau kaip 13 mln. savo albumo anglų kalba „Laundry Service“ egzempliorių. Šiame albume yra ir jos hitas „Whenever, Wherever“. Savo pirmąjį „Grammy“ laimėjo tada, kai „MTV Unplugged“ buvo išrinktas geriausiu „lotynų“ popmuzikos albumu. „Donde Estan los Ladrones?“ laimėjo geriausio „lotynų“ roko ar alternatyviosios muzikos albumo „Grammy“. Shakira taip pat savo fondui „Pies Descalzos“ surinko milijonus dolerių kovai su skurdu ir neturtingųjų švietimui.

1979 – perdozavęs narkotikų Niujorke mirė 21 metų britų pank-roko grupės „Sex Pistols“ vokalistas Sid Vicious (Sidas Višas).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

 

Komentarai

komentarai(-ų)