1935-aisiais gimė daug puikių kūrinių Cher sukūręs Sonny Bono – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“ – vasario 16-oji šou pasaulyje:

1935 – Detroite (JAV), Amerikos italų Jean ir Santo šeimoje, gimė Sonny Bono (Sonis Bono). Bono lankė Inglewood’o vidurinę mokyklą Inglvude Kalifornijoje, tačiau jos nebaigė. 1964 m. Bono vedė dainininkę ir aktorę Cher. 1969 m. kovo 4 d. Bono ir Cher susilaukė dukters Chastity, tačiau po šešerių metų pora išsiskyrė. Bono savo muzikinę karjerą pradėjo įrašų kompanijoje „Specialty Records“, kur jo daina „Things You Do to Me“ buvo įrašyta Sam Cooke, taip pat 7-ojo dešimtmečio pradžioje dirbo agentu ir mušamųjų muzikantu legendiniam įrašų prodiuseriui Phil Spector’ui. Vėliau tame pačiame dešimtmetyje jis sulaukė sėkmės su tuometine savo žmona Cher, kaip vienas iš dueto Sonny & Cher narių. Nors Bono rašė, aranžavo ir prodiusavo daug hitų, tokių kaip „I Got You Babe“ ir „The Beat Goes On“, Cher sulaukė daugiau dėmesio. Jis taip pat vaidino didelį vaidmenį Cher solo karjeroje ir parašė tokius hitus kaip „Bang Bang (My Baby Shot Me Down)“ ir „You Better Sit Down Kids“. Bono mirė 1998 m. sausio 5 d. nuo sužalojimų, patirtų kai atsitrenkė į medį slidinėdamas netoli South Lake Tahoe, Kalifornijoje.

Ice-T

Ice-T

1958 – gimė amerikiečių reperis Ice-T (Ais Ti) – tikrasis vardas Tracy Morrow. Ice-T karjera pajudėjo pirmyn 1986 metais, kai jam buvo patikėta titulinė kino filmo “Colors” daina. Vėliau išleistą Ice-T albumą “OG (Original gangster)” vienas recenzentų pavadino “dokumentiniu gatvės mūšių filmu”. Sėkmingai besivystančią Ice-T karjerą kiek sutrikdė 1992 m. išleistas albumas “Body Count”, kuriame jam pritarė to paties pavadinimo grupė. Į ją reperis sukvietė muzikantus, grojančius “hardcore” ar “thrash” stiliaus muziką. Tačiau skandalą sukėlė ne ji, bet itin “kietas” vienos kompozicijos “Cop Killer” (Policininko žudikas) tekstas. Jokie paaiškinimai neišgelbėjo Ice–T kontrakto su “Warner Bros”, ir 1993m. albumui “Home Invasion” teko ieškoti kitos plokštelių firmos.

1961 – gimė buvęs grupės „Duran Duran“ gitaristas Andy Taylor (Endis Teiloras).

1988 – amerikiečių muzikantui Billy Vera (Biliui Vera) suteikta žvaigždė Holivudo žvaigždžių Šlovės Take.

2010 – „Spice Girls“ laimėjo prestižinį britų popmuzikos apdovanojimą – „BRIT Awards“ teikimo ceremonijoje Londone už savo dainos „Who Do You Think You Are“ 1997 metų atlikimą grupė pelnė geriausio trijų pastarųjų dešimtmečių britų pasirodymo apdovanojimą.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)