Falco – iki šiol vienintelio dainininko, kuriam pavyko pasiekti 1–ą JAV singlų topo vietą su vokiška daina – „Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Vasario 19-oji šou pasaulyje:

1948 – gimė britų grupės „Black Sabbath“ gitaristas Anthony Frank „Tony“ Iommi (Tonis Jomis) – tai Anglijos gitaristas ir dainų autorius, geriausiai žinomas kaip vienas iš pirmųjų sunkiojo metalo grupių „Black Sabbath“ įkūrėjų. Iommi plačiai pripažįstamas kaip vienas svarbiausių ir daugiausiai įtakos padariusių sunkiojo metalo gitaristų.

1950 – gimė vokiečių roko grupės „Scorpions“ narys Francis Buchholz (Francis Bucholzas).

Falco 11957 – gimė dainininkas Falco (Johann ‘Hans’ Hölzel) (Falko) – visų laikų žymiausia austrų pop bei roko žvaigždė ir iki šiol vienintelis dainininkas, kuriam pavyko pasiekti 1–ą JAV singlų topo vietą su vokiška daina – „Rock Me Amadeus“. Kūrinį „Rock Me Amadeus“ dainininkas įrašė įkvėptas M. Formano filmo „Amadeus“, – 1986-aisiais ji tapo milžinišku pasauliniu hitu, užėmusi pirmąsias vietas ne tik pusėje Europos (įskaitant ir D. Britaniją), bet ir JAV topuose, tris savaites išsilaikiusi Billboard Hot 100 viršūnėje. Iki šios dienos Falco – ne tik pirmas, bet ir vienintelis atlikėjas, su vokiška daina užkopęs iki pirmos vietos JAV singlų tope. Albumas „Falco 3“ taip pat sulaukė triuškinančios sėkmės, tapęs vienu iš geriausiai perkamų pasaulyje tais metais albumų. Netrukus sekęs singlas „Vienna Calling“ tapo dar vienu hitu, vėl sulaukęs nemenkos šlovės JAV. Taip pat Nr. 1 hitais pasaulyje tapo jo dainos „Jeanny“, „Coming Home (Jeanny Part 2)“, „Der Kommissar“ bei „Body Next to Body“, didžiulio pasisekimo susilaukė ir „Vienna Calling“, „The Sound of Musik“, „Wiener Blut“, „Titanic“ bei „Out of the Dark“. Pasaulyje parduota apie 60 mln. jo įrašų. Falco 1998 metais žuvo autoavarijoje.

1963 – gimė dainininkas bei dainų kūrėjas Seal (Silas), modelio Heidi Klum (Heidi Klam) buvęs vyras.

1972 – buvo išleista Paulo McCartney (Polo Makartnio) daina „Give Ireland Back to the Irish“. BBC dainą iš karto uždraudė.

1980 – draugų automobilyje po visą naktį trukusio lėbavimo prarado sąmonę ir mirė „AC/DC“ narys Bon Scott (Bonas Skotas).

1985 – Mick Jaggeer (Mikas Džiageris) išleido pirmą solinį albumą „She’s The Boss“.

1995 – įvyko Pamela Anderson (Pamelos Anderson) ir Tommy Lee (Tomio Li) vestuvės.

1997 – Holivudo žvaigždžių Šlovės Take „sužibo“ muzikanto Mileso Davis (Mailso Deiviso) žvaigždė.

2012 – JAV kino ir televizijos scenaristai pagrindinius savo kino apdovanojimus skyrė romantinei juostai „Vidurnaktis Paryžiuje“ (Midnight in Paris) ir dramai „Paveldėtojai“ (The Descendants).

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)