Visi John Lenon gerbėjai turėtų skubėti laikyti vairavimo egzaminą! -„Ši diena muzikos istorijoje“

„Ši diena muzikos istorijoje“. Vasario 15-oji šou pasaulyje:

Ali Campbell

Ali Campbell

1959 – gimė britų grupės „UB40″ vokalistas Ali Campbell (Ali Kembelas). Tai britų dainininkas, solo atlikėjas, dainų autorius bei buvęs pagrindinis grupės „UB40“ vokalistas. Kartu su „UB40“ Campbell‘as pardavė daugiau nei 70 milijonų įrašų visame pasaulyje. 2008-aisiais Campbell‘as paliko „UB40“ ir pradėjo sėkmingą solinę veiklą.Apdovanojimai ir topų viršūnės tik dar kartą įrodo dainininko neblėstantį populiarumą. Ali Campbell išleido 5 solinius albumus

1964 – „Bitlai“ išleido singlą „Eight Days a Week“ ir albumą „Meet The Beatles“.

1965 – dainininkas John Lennon (Džonas Lenonas) išlaikė vairavimo egzaminą.

1967 – susikūrė amerikiečių grupė „Chicago“, Ilinojaus valstijoje, Čikagos mieste. Iš pradžių kolektyvas grojo politiškai orientuotą, eksperimentinį roką, tačiau vėliau perėjo prie minkštesnio skambesio ir išgarsėjo sukurdami daugybę hitais tapusių baladžių. 8-ajame ir 9-ajame dešimtmečiuose „Chicago“ turėjo visą eilę topuose apsilankiusių hitų. Į priekį praleisdama tik „Beach Boys“, „Chicago“ yra viena iš ilgiausiai ir sėkmingiausiai singlus bei albumus leidžiančių JAV rokenrolo grupių. Anot „Billboard“, 8-ajame dešimtmetyje singlų pasirodymais JAV pirmavo būtent „Chicago“.

1969 – Floridoje (JAV), koncerto klube metu buvo suimta moteris, pasinaudojusi Aretha Franklin (Aretos Franklin) vardu.

1995 – grupės „Metallica“ pradėjo šeštojo albumo „Load“ įrašus. 1996-aisiais pasirodžiusiu darbu „Load“, grupė prarado nedidelę dalį savo pradinių gerbėjų, mat pasuko labiau alternatyviojo roko pusės, kiek pakeisdami savo įvaizdį – sutrumpėjo jų šukuosenos, o įvaizdžiu rūpintis pradėjo Anton‘as Corbijn‘as. Nors albumas tapo hitu po savo pasirodymo tų metų vasarą – jis debiutavo topų viršūnėje ir vos per du mėnesius buvo parduotas trijų milijonų tiražu – didelė jų gerbėjų auditorijos dalis skundėsi dėl įvaizdžio pasikeitimo bei to, jog grupė nusprendė tapti pagrindinėmis šeštojo „Lollapalooza“ muzikinio festivalio žvaigždėmis. Albumas „ReLoad“, kuriame gerbėjai rado naujas dainas bei tai, kas nepateko į ankstesnį diską, nepaisant prastų kritikų vertinimų, per visus 1997-uosius metus buvo perkamas gana intensyviai.

…geros muzikos niekuomet nebus per daug…

Komentarai

komentarai(-ų)