Šiandien unikali galimybė apsilankyti teatralizuotame koncerte „10 pasaulio operečių“ Alytuje

Šiandien Alytaus miesto teatre 18 val. 30 min. vyks teatralizuotas koncertas – „10 pasaulio operečių“. O Jus kviečiame pasiklausyti pokalbio su Sankt – Peterburgo operetės teatro administratoriumi Lietuvoje Algirdu Gūzausku.

Radijo stotis „FM99“ kviečia laimėti bilietus į šį koncertą

„10 pasaulio operečių“ – tai teatralizuotas koncertas, pripildytas operetės muzikos kuri tapo klasikos žanru. Akademinių kūrinių fragmentai, kurių dramaturgija neša lengvą, humoristinį charakterį. Bet kartais slepia ironišką potekstę  ir dovanoja žiūrovams ypatingą, neužmirštamą vakarą, pilną juoko ir linksmybių.

Šiandien Alytaus miesto teatre 18 val. 30 min. vyks teatralizuotas koncertas – „10 pasaulio operečių“

Puikūs kostiumai, choreografija – visa tai tarnaus vokaliniams numeriams, kuriuos atliks SANKT Peterburgo operetės teatro artistai. Žiūrovai matys geriausius numerius iš operečių „Silva“, „Misteris Iks“, „Linksmoji našlė“, „Marica“, „Bajadere“, „Šiksnosparnis“ ir kt operečių ištraukas. Visiems operetės žanro mylėtojams „10 pasaulio operečių“ taps puikia ir ilgai laukta dovana, kurią padovanos artistai iš  teatro SANKT Peterburgo operetės. Originalus režisūrinis sprendimas, puiki choreografija ir scenografija, gražūs kostiumai, talentingi artistai, kurie džiaugsmingai ir azartiškai dalins žiūrovams savo meilę jo Didenybei Operetei. Ši koncertinė programa su dideliu pasisekimu skambėjo Suomijoje, Baltijos šalyse ir labai populiari yra SANKT Peterburgo koncertų aikštelėse.

Sankt – Peterburgo operetės teatro administratorius Lietuvoje Algirdas Gūzauskas (FM99 nuotr.)

Komentarai

komentarai(-ų)