Šiemet Kovo 8-oji bus ypatingai skambi ir spalvinga – “Čigoniško šėlsmo sūkury“!

Diena, kai moterys gali džiaugtis dėmesiu, gėlėmis ir šypsenomis, šiemet bus ir be galo spalvinga bei muzikali! Juk kovo 8-ąją Alytaus miesto teatre skambės tarptautinis teatralizuotas koncertas “Čigoniško šėlsmo sūkury“! Apie jį „FM99“ eteryje kalbėjome su prodiuseriu Viktoru Prapru, – kviečiame pasiklausyti!

Tik kovo 8d. 18 val. Alytaus  miesto teatre  vyks Tarptautinis  teatralizuotas koncertas  „Čigoniško šėlsmo sūkury“, skirtas „Moters dienai“ paminėti,  dalyvaujant gyvo garso orkestrui „Giunter Light Orchestra“ (Vokietija), romų teatrui „Sare Roma“; solistui – Ištvanui Kvik  bei  gitaros virtuozams: Arturui Sabilo ir Armanui Isojan (Armėnija), perkusininkui Viktorui Krasovskiui (Lietuva). Šį renginį organizuoja legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjas, žinomas prodiuseris – Viktoras Prapras, kuris jau dedikavo Alytaus publikai miuziklus „Čigonų Baronas“ ir „Čigonų Princesė“, sulaukusius žiūrovų ovacijų visoje Europoje. Šis koncertas – tai dainos ir muzikos „fiesta“, kurioje apjungti gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami čigoniškai, lietuviškai ir rusiškai.

Atlikėjai atsiveža 30 komplektų sceninių rūbų ir 3 tonas garso-šviesos įrangos, dekoracijų bei specialių efektų. Neįprastą reginį scenoje lydės nepaprastai gera nuotaika, nes atlikėjai taip „užveda“ publiką, kad žiūrovai negali ramiai išsėdėti savo vietose ir kartu su atlikėjais „šėlsta“ pasirodymo metu, – pasakoja V. Prapras.

Komentarai

komentarai(-ų)