Šio savaitgalio afišoje premjera „Jonas Sobieskis“, filmukų kūrimas ir kiti renginiai

 

PENKTADIENIS vasario 7d. :

18 val. Alytaus teatre – ,,Jonas Sobieskis“ lietuviškos dramaturgijos spektaklis, atsisukantis į svarbias kasdienio gyvenimo temas. Spektaklyje gvildenama visuomenėje vis dar „nepatogi“ buitinio alkoholizmo ir žmogaus apsisprendimo laisvės keisti situaciją tema.

 

18 val. Jeigu ilgais žiemos vakarais jus apims liūdesys, aplankykite nuotaikingą koncertą „Čigonų Karalaitė“, kuris vyks Alytaus Kultūros centre. Tai dainos, šokio ir muzikos „šou“ apie meilę sužibusią tarp dviejų degančių širdžių, kuriame apjungti gražiausi visų pamėgti kūriniai. Koncerto metu savo kerais žiūrovus užburs žavingoji dainininkė – Anna Dribas (Ispanija), kuri jau yra žinoma Lietuvos publikai, kaip miuziklo „Baltijos Carmen“ pagrindinio vaidmens atlikėja, specialiai šiam renginiui išmokusi lietuvių kalbą.

 

19 val. Birštono kurhause Akvilė Garbenčiūtė. Roko muzika dažnam asocijuojasi su pašėlusiais, tatuiruotais ilgaplaukiais, kurie neturi jokių tabu. Būtent tokių vyrukų muzika šiame koncerte švelniai prabils moters lūpomis. Ši programa tarsi ekskliuzyvinė kelionė, nes žymiausios Metallicos, Queen, Aerosmith, Nirvana, Bon Jovi ir daugelio kt. roko grandų baladės prisikels naujam gyvenimui, joms suteikdama naują, unikalų skambesį. Ši programa atlikėjai tarsi naujas puslapis, jos daugiabriaunėje kūrybinėje veikloje.

19 val Birštono kultūros centras. Gera tvora – geri kaimynai, byloja amerikiečių liaudies išmintis. Tačiau kas nutinka, kai paaiškėja, jog tvora – visai niekam tikusi, o kaimynai už jos – tarsi atkeliavę iš paties pragaro? Visa tai sužinosite spektaklyje „Kaimynai“.

20.30 val. „Druskininkų kolonadoje“ išgirsite smuikininkę Pauliną. Vakaro metu skambės įvairaus žanro muzika, nuo lengvos klasikinės iki šiuolaikinės-populiariosios muzikos.

Smuikininkė Paulina

Kino teatre „Dainava“ – puiki nauja kino programa, kurioje filmas šeimai „Klara ir stebuklingasis drakonas“ ir veiksmo komedija „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“ ir lietuviška komedija „Importinis jaunikis“ ir siaubo trileris „Jonukas ir Grytutė. Siaubo Pasaka“.

 

ŠEŠTADIENIS vasario 8d. :

11 val Alytaus lėlių teatre „Aitvaras“ spektaklis „Istorijos iš spintos“, pagal D.Kandrotienės apsakymą Istorija apie visų pamirštus rūbus kabančius senoje palėpės spintoje. Vieną lietingą dieną maža mergaitė Emilija neturėdama ką veikti užsiropščia į palėpę. Jai prieš akis atsiveria levandomis kvepiantis pasaulis, nušviestas dviejų nedidelių langelių. Netikėtai atsivėrusios medinės spintos durys ir joje esantys gyventojai su ja pasidalija savo istorijomis, paslaptimis ar net meilės atodūsiais. O vieną dieną pasaulis ima ir apsiverčia aukštyn kojomis…

13 val Kas animacijos pradininkas Lietuvoje ir kas yra optiniai žaislai, apie tai ir dar daugiau sužinosite vasario 8 d. 13 val. popietėje „Susuk filmuką“, kuri vyks Alytaus kraštotyros muziejuje.

18 val. Alytaus teatre spektaklis „(Ne)vaikų žaidimai“ …motina sprendžia kryžiažodžius # tėvas beria keiksmažodžius # virtualūs žmogeliukai žaidžia karą # šunys loja ant savo šeimininkų # šeimininkai dresuoja savo vaikus # pastarieji bendrauja tik su savo bendraamžiais ir bando žaisti visai nevaikiškus žaidimus…

Štai tokią gana realistinę šiuolaikinės šeimos karikatūrą spektaklyje kuria režisierius Albertas Vidžiūnas ir vienas skandalingiausių lietuvių rašytojų – dramaturgas Herkus Kunčius, kurio proza pasižymi įžūlia tematika, šokiruojančiu vaizdavimu ir moralinių skrupulų laužymu.

21.30 val. „Druskininkų kolonadoje“ koncertuos Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – visiems gerai žinomi ir mylimi atlikėjai, kurių išskirtinumas sužavėjo ne vieną Lietuvos klausytoją.
Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai kviečia į koncertą, kuriame akustiškai skambės žinomos pop ir roko baladės.
Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake visų laikų hitus!

Jeronimas Milius ir Česlovas Gabalis

SEKMADIENIS vasario 9d. :

17 val Alytaus kultūros centre naujausio Romo Dambrausko albumo „Aukštai“ pristatymas Alytuje!
Romas Dambrauskas jau nuo 1985 metų vienas žinomiausių pop muzikos atlikėju Lietuvoje. Būtent tuomet, prasidėjęs profesionalus muzikanto kelias jau driekiasi per keturis dešimtmečius.

Komentarai

komentarai(-ų)