„Šiuo metu darome visos šalies euro remontą ir ieškome partnerių“ – sakė Alytuje viešėję Ukrainos delegacijos atstovai

Ukrainieciu vizitas (4)„Šiuo metu darome visos šalies euro remontą“ – sakė Alytuje viešėję Ukrainos delegacijos atstovas. Mažų miestų asociacijos, vienijančios 350 miestų, šešių miestelių merai lankėsi Alytuje ir susitiko su Alytaus miesto meru ir savivaldybės tarybos nariais.  Svečiams pristatytas Alytus, jie tikisi užmegzti glaudžius ryšius tarp Ukrainos ir Lietuvos miestų.

Miesto meras Vytautas Grigaravičius  kalbėjo apie tai, jog Lietuva, Alytus ir jis pats asmeniškai visuomet sekė Maidano įvykius ir linkėjo jog šalis „kuo greičiau taptų Europos Sąjungos nare, gyventų taikoje ir patys priimtų sprendimus“. Meras pakvietė svečius atvykti į Alytaus miesto dienas birželį ir pristatyti savo kultūrą bei kulinarinį paveldą.

Ukrainieciu vizitas (7)Ukrainos pramonininkų ir verslo konfederacijos viceprezidentas Sergiy M.Prokhorov teigė, jog delegacijos atstovai labai domisi technologijomis, kurios naudojamos  komunalionio ūkio, vandentvarkos , energetinio afektyvumo srityse, todėl jie labai džiaugiasi vizitu Lietuvoje ir Alytuje, galimybe susitikti su Alytaus meru ir pamatyti bei susipažinti su Alytuje įkurtu Pramonės parku. Jie domisi galimybe vystyti įvairius ekonominius projektus, pasisemti patirties, rasti galimybių investuoti Lietuvoje. Jis teigė, kad jau šiandien kalbama apie delegacijos rengimą ir vizitą į Alytaus dienas. Anot jo, labai svarbu „kad draugystė ir bendradarbiavimas miestų lygyje būtų tamprus ir produktyvus, realiai galėtume žengti Europiniu keliu, kurį pasirinko Ukraina ir kad realus ekonominis vystymasis, miestų bendradarbiavimas švenčių ir renginių metu, žmonių tarpusavio ryšys garantuos tai, jog mes būsime viena didelė vieninga Europietiška šeima“.

Ukrainieciu vizitas (1)Bendrovės „Traidenis“ vadovas Sigitas Leonavičius sakėsi su Ukraina palaikantis verslo ryšius, tačiau užmegzti verslo organizacijų kontaktai gali atnešti platesnius bendradarbiavimo ryšius, naudingus visam miestui.

Komentarai

komentarai(-ų)