Spalio 27-ąją – trigubas bliuzas vienoje scenoje Alytuje!

Paskutinį spalio penktadienį „Domino“ renginių centro scena dalinsis grupių „Baltasis kiras“, „Blues makers“ ir „The road band“ lyderiai Tautvydas Paulius Augustinas, Aleksandr Belkin ir Virgilijus Jutas. Du pastaruosius jungia bendri pasirodymai Lietuvoje ir užsienyje, o „Baltasis kiras” – naujosios bliuzo kartos atstovas, jau įsirašęs į „Bliuzo naktų“ festivalio bendruomenę, o kitiems daugiau žinomas iš savo superhito „Lūpytės“ ar neseniai atrastas dėl įspūdingo „Hiperbolės“ dainos perteikimo šimtmečio dainų TV projekte.

Organizatorių nuotr.

Betarpiškas bendravimas, energija, meistriškumas yra tai, dėl ko A. Belkin ir V. Juto duetas laukiamas tiek dideliuose festivaliuose, tiek klubuose, jų repertuarą sudaro klasikinis akustinis bliuzas, country, blues, auksinės 7-8 dešimtmečių auksinės baladės ir savos dainos lietuvių bei anglų kalbomis.

Trijų Lietuvos bliuzo kartų atlikėjus jungia pagarba tradicinei muzikai – bliuzui ir rokenrolui, tačiau šie atlikėjai, kūrėjai žinomi ir dėl sugebėjimo laisvai improvizuoti, todėl vakarai su jais – įsimintini ir nenuobodūs.

„Baltojo kiro“, „Blues makers“ ir „The road band“ lyderius į Alytų pakvietė Alytaus bliuzo klubas, kurio naujojo sezono atidarymo koncertas – spalio 27 d. 20 val. „Domino“ renginių centre. Tai – vienas iš spalio paskutinio penktadienio gausybės, tačiau tikrai neeilinis koncertas Alytuje, į kurį bilietus (10 Eur) galite įsigyti ČIA.

Daugiau apie renginį –

https://www.facebook.com/events/352780581816555/

Daugiau apie bliuzo klubą Alytuje:

Komentarai

komentarai(-ų)