Alytuje ir Simne – seminarai apie euro įvedimą

Spalio pabaigoje Alytuje ir Simne – seminarai apie euro įvedimą

Spalio pabaigoje Alytuje ir Simne – seminarai apie euro ivedimaFM992015 m. pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis alytiškių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Gerosios verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?

Į šiuos ir kitus Alytaus gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu, bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks spalio 24 d. Alytuje.

Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos atstovai bus pasirengę atsakyti į jūsų klausimus.

GYVENTOJAI SEMINARE SPALIO 24 D., PENKTADIENĮ, LAUKIAMI ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MAŽOJOJE SALĖJE (ROTUŠĖS A. 4, ALYTUS), PRADŽIA 14.30 VAL.

ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS SPALIO 24 D., PENKTADIENĮ, VYKS ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS DIDŽIOJOJE SALĖJE (ROTUŠĖS A. 4, ALYTUS), PRADŽIA 14.30 VAL.

Seminaro trukmė 1,5 val. Išankstinė registracija:

https://docs.google.com/forms/d/1onFU3f0E3UWVu2rTEUqRJm6PHJm5E-SIPFI-p0BKgzs/viewform?usp=send_form

Kontaktinis asmuo Rūta Undro, el. paštas ruta@ministerium.lt, tel. +370 671 98 902

GYVENTOJAI SEMINARE SPALIO 29 D., TREČIADIENĮ, LAUKIAMI ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS MAŽOJOJE SALĖJE (ROTUŠĖS A. 4, ALYTUS), PRADŽIA 10.15 VAL.

ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS SPALIO 29 D., TREČIADIENĮ, VYKS ALYTAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS DIDŽIOJOJE SALĖJE (ROTUŠĖS A. 4, ALYTUS), PRADŽIA 10.15 VAL.

Seminarai vyks ir Alytaus rajone.

GYVENTOJAI SEMINARE SPALIO 29 D., TREČIADIENĮ, LAUKIAMI SIMNO KULTŪROS CENTRO MAŽOJOJE SALĖJE (VYTAUTO G. 38, SIMNAS), PRADŽIA 14:30 VAL.

ĮMONIŲ IR ORGANIZACIJŲ ATSTOVAMS SEMINARAS SPALIO 29 D., TREČIADIENĮ, VYKS SIMNO KULTŪROS CENTRO DIDŽIOJOJE SALĖJE (VYTAUTO G. 38, SIMNAS), PRADŽIA 14:30 VAL.

Registracija:

https://docs.google.com/forms/d/1tdg55Q2S8LHxlsNGEOS-s_Sym8RA3k7Wr45JrYbxElA/viewform?usp=send_form

 

Komentarai

komentarai(-ų)