Švęskime Pasaulinę vandens dieną kartu

waterFM99

Pirmadienį, kovo 23 d. Alytaus Rotušės aikštėje nuo 14 val. vyks viktorina, kurios metu bus nemokamai dalijamas vanduo.

Kasmet kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena. Vanduo yra vienas iš labiausiai paplitusių junginių Žemėje, kurio ypatingos savybės lėmė gyvybės atsiradimą. Vanduo yra labai svarbus žmogaus organizmui, jis dalyvauja daugelyje organizmo funkcijų ir sudaro didžiausią kūno dalį – suaugusiųjų apie 60 proc., vaikų – apie 70 proc.

Vandens nauda žmogui:
• Vanduo perneša maistingąsias medžiagas į kitus organus.

• Vanduo sutepa sąnarius bei sustiprina raumenis.

• Gaudamos pakankamai vandens, odos ląstelės ne taip greitai raukšlėjasi ir sensta.

• Vanduo mažina nuovargį, teikia energijos ir slopina alkį.

• Vanduo reikalingas normaliai širdies ir kraujagyslių veiklai.

water-dropFM99

Kviečiame moksleivius dalyvauti „Mėlynajame konkurse“ ir piešti tik mėlynus piešinius ar plakatus geriamojo vandens tema. Konkursas vyks iki balandžio 22 d.

• Vanduo reguliuoja kūno temperatūrą, apsaugo organizmą nuo perkaitimo.

 

Vandens dienai paminėti pirmadienį, kovo 23 d., Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai pasakos apie vandens svarbą žmogaus sveikatai, surengs viktoriną ir dovanos geriamą vandenį. Akcija vyks Alytaus Rotušės aikštėje nuo 14 val.

„Dzūkijos vandenys“ ir švietimo skyrius kviečia Alytaus moksleivius paminėti Pasaulinę vandenį dieną dalyvaujant „Mėlynajame konkurse“ ir piešti mėlynus piešinius ar plakatus geriamojo vandens tema. Konkursas vyks iki balandžio 22 d. Smulkiau apie konkurso sąlygas skaitykite internete www.vandenys.lt arba mokyklų skelbimų lentose. Daugiau informacijos telefonu 8-315-55582 suteiks Rasa Lukšienė.

Komentarai

komentarai(-ų)