„Tarp kabučių“ – šimtametes alytiškių šeimų istorijas oš medžiai

Alytuje – ypatingas įvykis tiek miestui, tiek kiekvienam iš mūsų. 100 medžių gyvenimą pradeda šimtmečio Likiškių parke. Alytiškių rankomis sodinami medžiai, tikimės, šaknis įleis taip giliai, kad žaliuos ne vieną šimtą metų, kaip ir giminės žmonių Alytuje šaknis įleidusių visą amžių ir daug, daug giliau. Apie tai ir pasikalbėkime šioje „Tarpk kabučių“ laidoje.

Pirma pasakojimo dalis:

 

Antra pasakojimo dalis:

 

Savo pasakojimais apie Alytų radijo stoties „FM99“ eteryje dalijosi alytiškiai  Rima Moisejenkienė, Bronius Matažinskas, Algimantas Miglinas.  Apie Alytų, jo istoriją taip pat pasakojo dviejų šimtų metų Alytuje giminės istoriją skaičiuojantis muziejininkas Vilmantas Dunderis. Pasiklausykite jų istorijų.

„Alytus – šeimos miestas, tad nusprendėme pagerbti jau kelias kartas Alytuje gyvenančias šeimas, pakviesdami į šventę pasodinti savo giminės ar šeimos medį. Tokių šeimų atsiliepė per  penkiasdešimt, “- teigė Viešųjų ir užsienio ryšių vedėja Modesta Tarasauskienė. “Žmonės šiltai dalijosi prisiminimais apie savo tėvus ir senelius bei pasakojimais, kada ir kaip jie atsikėlė gyventi į Alytų. Skambučių ir norinčių pasodinti savo šeimos medį sulaukta gausiai, tad kviečiame ir daugiau alytiškių prisidėti prie akcijos, registruotis vietoje ir sodinti medžius”.

Alytus – šeimos miestas, tad nuspręsta pagerbti jau kelias kartas Alytuje gyvenančias šeimas, pakviečiant į šventę pasodinti savo giminės ar šeimos medį. Tokių šeimų atsiliepė per penkiasdešimt. Žmonės šiltai dalijosi prisiminimais apie savo tėvus ir senelius bei pasakojimais, kada ir kaip jie atsikėlė gyventi į Alytų.

Komentarai

komentarai(-ų)