Tatuiruočių meistras savo darbą vertina, kaip kūrybą

Pokalbių laidoje „Papasakok man“ Vijos pašnekesys su tatuiruočių salono savininkais Ugne ir Evaldu Kazlauskais.

Ypatingai sparčiai į madą besibraunančios tatuiruotės ne tik tampa kasdienišku vaizdu stebint žmones, bet ir skatina vis naujų tatuiruočių salonų atsidarymą.

Vija,Ugnė ir Evaldas Kazlauskai

Profesionaliai dirbti tatuiruočių meistru Evaldas pradėjo prieš 6 – 7 metus. Jam nemažai teko tatuiruoti Skandinavijos šalyse, Kaune ir, žinoma, savame mieste – Alytuje.

Paklaustas, kaip vertina savo veiklą, Evaldas atsako: „Man tai – menas, nors vyresnio amžiaus žmonėms gali atrodyti, kad tai – kūno bjaurojimas“. Meistro manymu tatuiruotės reikalauja didelio kūrybinio indėlio.

Paklaustas, kokio amžiaus klientai dažniausia lankosi jo salone Alytuje, vyriškis atsako, kad tai žmonės nuo 18 iki 20 – kelių metų amžiaus. Vyriausia jo klientė Alytuje –apie 65 metų moteris, tačiau užsienyje Evaldui teko daryti tatuiruotę ir 92 metų porai.

Ugnė daro minimalistines mažas tatuiruotes, taip pat darbuojasi salono administratore.

Moteris kartais stebisi klienčių akiplėšiškumu bei netinkamu koketavimu su tatuiruočių meistru – Ugnės sutuoktiniu. Kaip Ugnė su tuo kovoja išgirsite išklausę laidos įrašą.

Taip pat laidoje išgirsite: kokia simbolika draudžiama tatuiruoti kai kuriose Europos šalyse, kokia intymiausia vieta, ant kurios teko tatuiruoti Evaldui ir kokių tatuiruočių jis niekada nedarytų, ar žiauri konkurencija tarp Alytaus tatuiruočių salonų. Visa tai ir dar kelias pikantiškas smulkmenas išgirsite „Papasakok man“ su Vija pokalbių laidoje.

Komentarai

komentarai(-ų)