„Tauškučių skrynelė“ – ieškantiems namų gali padėti ir vaikai

„Tauškučių skrynelė“ – ieškantiems namų gali padėti ir vaikai.  Apie tai kalbėjome su Alytaus gyvūnų globos namų darbuotoju Renatu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAAtsisakę dar vieno saldainių pakelio, už jį galime nupirkti maisto šuniukams ir kačiukams, kurių  tiek daug šiuose namuose.  Žinoma, pirmiausia keturkojai draugai laukia naujų šeimininkų, bet taip pat jie kartais pristinga maisto, arba turi gultis ant šaltų grindų, nes nebėra kilimėlio,. kurį būtų galima jiems patiesti.

 O svarbiausia, kad ne kas kitas, o žmonės palieka anksčiau mylėtus  šeimos draugus likimo valiai, kur nors nuvežę ir palikę šalikelėje.

Tad, jei labai labai norite turėti šuniuką ar kačiuką namuose, pirmiausia atsakykite sau į klausimą – ar tikrai nuoširdžiai ir bet kokiu oru juo rūpinsitės mažiausiai dešimt metų.  Ir jei tuo abejojate, tuomet palaukite. Ir kai kitą kartą vėl kils didelis noras prašyti tėvų nupirkti šuniuką – vėl atsakykite į šį klausimą – „ar dešimt metų aš kas dieną rūpinsiuosi, vesiu į lauką, maudysiu ir maitinsiu, net jei pats labai norėsiu miegoti, žaisti ar pabūti su draugais?“.  jeigu atsakėte „taip“, gal tuomet ir draugą galite surasti gyvūnų globos namuose!

O štai šie mažučiai laukia švelnių rankų ir šiltų namų. Kartais , beje, į tokius namus pakliūva ir gandrai.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarai

komentarai(-ų)