Tikra Kalėdų dvasia – vaikiškas nuoširdumas ir tikrumas

Šių metų Alytaus eglutė išskirtinė. Ji papuošta originalia puošybos technika – šerkšnu. Natūrali žaliaskarė išsiskiria ir tuo, kad galima įeiti į jos vidų. Čia tikra kalėdinė nuotaika – groja muzika, o visi norintys gali rašyti linkėjimus, sveikinimus ir palikti juos po eglute. Alytaus eglutę taip pat puošia ir Panemunės ir Dzūkijos pagrindinių mokyklų mokinių piešiniai.

Kaip sakė Alytaus miesto savivaldybės direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė, pastačius eglutę jos autorė pasiūlė idėją, kad eglės viduje būtų kabinami sveikinimai ir linkėjimai. O pirmadienį buvo kreiptąsi į mokyklas, kad šios prisidėtų prie iniciatyvos. Dabar eglutę puošia ne tik alytiškių linkėjimai, bet ir Panemunės ir Dzūkijos pagrindinių mokyklų vaikų piešiniai.inki advento laikotarpiu drauge kurti kalėdinę šventę ir skleisti  žmogiškumą bei gerumą.

„Kviečiame alytiškius ir miesto svečius nepraeiti pro šalį, užsukti į eglutės vidų ir palikti linkėjimą. Kalėdinę nuotaiką kurkime drauge!“ – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė ir linki advento laikotarpiu drauge kurti kalėdinę šventę ir skleisti žmogiškumą bei gerumą.

Politinė partija taip pat nepraleidžia progos pasireklamuoti.. LSDP kaip Grinčas…

Šventiniu laikotarpiu užklumpa dar vienas malonus rūpestis – artėjant šventėms visuomet ieškome originalių dovanų ir malonių smulkmenų. Galbūt Jūs užsiimate rankdarbiais, gaminate įvairius šventinius suvenyrus ir norite jais prekiauti Rotušės aikštėje? Alytaus miesto savivaldybės administracija primena – nuo 2017 m. gruodžio 1 d. iki 2018 m. sausio 6 d. prekybininkai atleidžiami nuo vietinės rinkliavos už leidimus prekiauti ir teikti paslaugas švenčių metu Rotušės ir Pirmojo Alytaus aikštėse. Dėl leidimų prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyriaus vyr. specialistę Rasą Abramavičiūtę, tel.  (8 315) 55 139 arba el. p. rasa.abramaviciute@alytus.lt

Komentarai

komentarai(-ų)