Transporto priemonių paslaugas teikianti įmonė Alytuje įtariama slėpusi mokesčius

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltinų tyrimų skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo ir neteisingų dokumentų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo. Atlikto ilgalaikio tyrimo metu surinkta informacija, kad Alytuje transporto paslaugas teikiančioje įmonėje, buvo galimai apgaulingai tvarkoma buhalterinė apskaita, dalis gaunamų pajamų nebuvo fiksuojama įmonės dokumentuose ir taip vengiama mokesčių mokėjimo. Valstybės institucijoms buvo pateikiama klaidinga informacija apie gaunamas įmonės pajamas ir valdomą turtą. Įtariama, kad tokiu būdu įmonė galėjo išvengti daugiau kaip 30 tūkst. eurų mokesčių sumokėjimo į valstybės biudžetą.

Kratos nuotrauka

Šią savaitę Alytaus apskrities pareigūnai atliko daugiau nei 10 kratų įmonės buveinėje, įtariamųjų namuose, įmonės ir įtariamųjų automobiliuose. Kratų metu rasta ir paimta daugiau nei 63 tūkst. eurų grynųjų pinigų, kompiuteriai, mobiliojo ryšio telefonai ir įmonės apskaitoje nefiksuoti finansiniai dokumentai. Rasta ir išimta legalių ginklų ir ginklų, kuriuos leidimo laikyti asmenys neturėjo.

 Įmonės vadovai (48 m. ir 64 m. vyrai) sulaikyti, jiems pareikšti įtarimai dėl galimai padarytų nusikaltimų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso straipsniuose dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo ir neteisingų dokumentų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo. Pagal LR Baudžiamąjį kodeksą, už šias nusikalstamas veikas, gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai. 

Kratos nuotrauka

Kratos nuotrauka

Komentarai

komentarai(-ų)