Trečiadienį Alytaus meno ir kultūros srities atstovų visuotinis susirinkimas

Lapkričio 18 d. 12–14 val. vyks Alytaus meno ir kultūros srities atstovų visuotinis susirinkimas (nuotolinė konferencija).

FM99 pašnekovė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė

Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuvienė

Nuotolinis prisijungimas nuo 11.30 val.Aktualu Alytaus miesto įvairių sektorių kultūros ir meno srities atstovams, pavieniams menininkams, asmenims, kurių veikla susijusi su menu, kultūra, kūrybinėmis industrijomis.Darbotvarkė:
✅2018–2020 metų kadencijos Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos ataskaita (Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos pirmininkas V. Dunderis), pasisakymai, diskusijos;
✅Naujos redakcijos Alytaus miesto kultūros ir meno tarybos nuostatų pristatymas (Alytaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja V. Liaukuvienė);
✅Atstovų į Alytaus miesto kultūros ir meno tarybą rinkimai.Išankstinė registracija iki 2020-11-16 24 val. https://forms.gle/f4W2ZV31SRiA9fRRA Apie prisijungimą į konferenciją užsiregistravusius informuosime el. paštu.Kilus klausimams, kreiptis el. paštu daina.ceckauskiene@alytus.lt, tel. +370 698 09 017Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Komentarai

komentarai(-ų)