Trečiadienį – pirmas gyvos muzikos koncertas Vilniuje po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos

Koncertą ant „Ozo“ daugiaaukštės aikštelės stogo trečiadienį surengsiantys „Colours of Bubbles“ nesitikėjo, kad bus pirmieji, su kuriais gyva muzika sugrįš į Vilnių. Rokerių iš Šiaulių pasirodymas ant „Ozas Live“ scenos gegužės 20 dieną bus ne tik pirmasis muzikantų drive-in koncertas, bet ir apskritai pats pirmas koncertas sostinėje nuo karantino paskelbimo pradžios. Trečiadienį įvyksiantį „Colours of Bubbles“ koncertą ir kovo 15 dieną – paskutinę dieną prieš Lietuvoje prasidedant karantinui – surengtą Jurgos pasirodymą tuščioje Šv. Kotrynos bažnyčioje skiria 66 dienos.

Monikos Penkutės nuotrauka

„Labai laukiam rytojaus, nes pirmi kartai visad būna įdomiausi!, – džiaugiasi „Colours of Bubbles“ muzikantai. – Esame groję daugybėje skirtingų vietų, bet automobilių stovėjimo aikštelėje ant stogo mašinose sėdintiems žmonėms, kurie klausys koncerto radijo bangomis per „magę“, tikrai grosime pirmą kartą“.

Colours of Bubbles | Too Much is Not Enough https://youtu.be/EZa_0yHQ9Dw

„Iš kitos pusės – labai patogu, nes nereikia bijot dėl lietaus ar šalčio. Taip pat dėl per garsiai grojančios grupės, – juokauja grupės vokalistas Julijus Aleksovas. – Kiek nori, tiek pasigarsini, kiek nori, tiek pasišildai. Kol dar vyksta drive-in koncertai neabejotinai verta atvaryti, nes retas tokiame yra dalyvavęs.“Šis koncertas taip pat bus pirmasis labai išsiilgtas „Colours of Bubbles“ susitikimas su gerbėjais po ilgos pertraukos. Praėjusių metų rudenį išleidę trečiąjį studijinį albumą „9 mm“ ir surengę pristatymo turą Lietuvoje ir Latvijoje, muzikantai planavo „9 mm“ turą pratęsti pavasarį.
Dėl koronaviruso „Colours of Bubbles“ turėjo atšaukti ar perkelti ne vieną kovą ir balandį planuotą pasirodymą. Karantiną grupė išnaudojo naujos koncertų programos tobulinimui namuose ir kūrybai. Grupė pristatė net du vaizdo klipus naujoms „9 mm” albumo dainoms – iš archyvinių kadrų susuktą „Only God Forgives“ ir „To Jane“, kuriame nusifilmavo karantiną namuose leidžiantys grupės nariai, gerbėjai ir draugai.

Monikos Penkutės nuotrauka

Colours of Bubbles | To Jane https://youtu.be/Z9s8_8NjCRw

Trečiadienio koncerte ant „Ozo“ stogo muzikantai žada išlieti per karantiną susikaupusią kūrybinę energiją ir pristatyti naujausius kūrinius iš britiško rokenrolo ir gitarų skambesio įkvėpto albumo. Čia skambės „9 mm“ singlai „Russian Roulette“, „Summer“ ir „To Jane“ bei daugelis svarbiausių grupės dainų, tarp jų – „Flags“, „Home“ ir „Truth of Dare“.
„Colours of Bubbles“ gegužės 20 dienos pasirodymu prasideda „Ozas Live“ koncertų savaitė. Gegužės 21 dieną čia gyvos muzikos pasirodymą surengs vienas žymiausių Lietuvos prodiuserių Leon Somov, o gegužės 22 dieną – dainininkė Jurga.
Ciklo „Ozas Live“ drive-in koncertus žiūrovai stebės gyvai scenoje ir didžiuliame LED ekrane, o garsas tiesiai iš garso režisieriaus pulto atkeliaus į automobilių radijo imtuvus. Renginiai įgyvendinami laikantis visų karantino saugumo reikalavimų.

Komentarai

komentarai(-ų)