Trečiasis komedijų festivalis „Tegyvuoja komedija“ Alytuje jau nuo penktadienio!

 

1

„Tegyvuoja komedija“ Alytaus apskrities policijos komisariate

Ilgai lauktas komedijų festivalis „Tegyvuoja komedija“ beldžiasi į Jūsų duris. Praėjusią savaitę atverti duris į teatrą teatralai ir mylimas festivalio herojus kvietė bendrovės „Dzūkijos vandenys“, „Sodros“ Alytaus skyriaus, Alytaus apskrities policijos komisariato darbuotojus. Kieno duris praversime šiandien?

Nenustebkite, jeigu šią savaitę į Jūsų duris pasibels festivalio „Tegyvuoja komedija“ kūrybinė grupė. Ji ne tik supažindins su jau trečiąjį kartą vyksiančiu festivaliu, pakvies užsukti į pačius geriausius ir šauniausius spektaklius, bet ir paragins lapkričio mėnesio vakarus leisti ne sėdint prie televizoriaus ekrano, o maloniai leidžiant laiką teatre. „Mūsų festivalis – jūsų festivalis, negalima tylėti – reikia juoktis. Todėl raginu paskubėti įsigyti bilietus į spektaklius, juolab, jog bilietų dar yra“, – užsukęs į svečius pas alytiškius ragino festivalio herojus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„FM99“ studijoje Alytaus miesto teatro aktorė Ona Gudaitytė

Toks netradicinis festivalio kvietimas – arčiau žmogaus, arčiau dūšios. Todėl šią savaitę svečių gali sulaukti ne tik Alytaus miesto, bet ir rajono gyventojai. Priežastis paprasta – juoktis ir šypsotis reikia visiems, todėl Dzūkijos gyventojai raginami paskubėti įsigyti bilietus.

„Tegyvuoja komedija“ Alytuje startuos jau šį penktadienį, tad nepraleiskite progos užsikrėsti juoko virusu! Apie „Tegyvuoja komedija“ festivalį „FM99“ eteryje bendravome su Alytaus miesto teatro aktore Onute Gudaityte.

O čia atsiliepimai apie spektaklį, kurį turi pamatyti kiekvienas alytiškis „Be adreso. Be pavadinimo“:

Komentarai

komentarai(-ų)