„Gyvas miestas“ – sutvarkytoje Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinkoje naujos veiklos gyventojams

Keičiasi Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinka. Čia baigiami tiesti nauji takeliai, įrengtas fontanas, papildomas apšvietimas, sporto aikštelė. Šios įstaigos teritorija aptverta nauja tvora, sumontuotos papildomos vaizdo stebėjimo kameros, laistymo sistema, statomi nauji šiltnamiai, juose šio centro lankytojai planuoja auginti ne tik daržoves, bet ir vaistažoles. Šia tema radijo stoties „FM99“ eteryje vyko pokalbis su Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskiene bei Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Asta Graužiniene. Kviečiame pasiklausyti laidos įrašo.

„FM99“ eteryje vyko pokalbis su Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Asta Graužiniene bei Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskiene (FM99 nuotr.)

Šios socialines paslaugas teikiančios įstaigos aplinka tvarkoma Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projekto „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos“, skirto Alytaus, Varėnos rajono ir Luko (Elk) miestų (Lenkijos Respublika) bendruomenėms, lėšomis.

Tvarkoma Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinka (AMS nuotr.)

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos Sonatos Dumbliauskienės, pasienio projektas skirtas trims tikslinėms grupėms: negalią turintiems asmenims, socialiniams darbuotojams ir gausioms šeimoms. „Socialinė įtrauktis į bendrą veiklą – tai viena iš didžiausią poveikį turinčių priemonių, todėl projekto metu yra įgyvendinami studijų vizitai socialiniams darbuotojams – keičiantis patirtimi, žiniomis, sprendžiant bendras problemines situacijas, atliekant įvairias teorines ir praktines užduotis. Kitais metais planuojamas studijų vizitas ir neįgaliems asmenims ir jų šeimos nariams į Luką (Lenkija) ir Varėną. O pasienio gausios šeimos jau atšventė festivalius ir įrodė, kad socialinė iniciatyva „Alytus – viena šeima“ neturi jokių sienų“, – apie projektą pasakoja S. Dumbliauskienė.

Tvarkoma Alytaus miesto socialinių paslaugų centro aplinka (AMS nuotr.)

Aplinkos tvarkymo darbus planuojama baigti iki spalio 20 d.  Pasigrožėti ir praleisti laisvalaikį sutvarkytoje  Alytaus socialinių paslaugų centro aplinkoje galės visi Alytaus miesto gyventojai.

Komentarai

komentarai(-ų)