UAB „Alytaus šilumos tinklai“ veiklos nepriklausomo audito išvados neigiamos. Įmonės vadovas neatmeta galimybės kreiptis į teismą

Atlikto bendrovės „Alytaus šilumos tinklai“ veiklos nepriklausomo audito išvados nėra palankios įmonei.

UAB "Alytaus šilumos tinklai" direktorius V. Pjarskis

UAB „Alytaus šilumos tinklai“ direktorius V. Pajarskis

Jį atlikusi viešąjį konkursą laimėjusi įmonė MB „Sostinės auditoriai“ vakar „UAB „Alytaus šilumos tinklai“ ūkinės veiklos ir turto valdymo ir disponavimo juo už 2011 -2013 m. audito ataskaita“ išvados buvo pristatytos miesto bei bendrovės vadovams.  Plačios apimties išvados įteiktos miesto merui J. Krasnickui bei bendrovės vadovui V. Pajarskiui. Auditoriai teigė, jog jie atliko darbą ir  atsakė į 8 Alytaus miesto savivaldybės administracijos  jiems pateiktus klausimus apie įmonės veiklą – nekilnojamojo turto pardavimą, jo kainą,  aukcionų vykdymą, dokumentavimą ir kita.

Miesto meras J. Krasnickas bei UAB „Alytaus šilumos tinklai“ audito išvadas vertina skirtingai. Miesto meras teigia jog išvadose „informacija yra neigiama“, V. Pajarskis sako, kad auditoriai situaciją vertino „labai siaurai“. Nepatenkintas auditorių išvadomis bedrovės „Alytaus šilumos tinklai“ vadovas neatmeta galimybės MB „Sostinės auditoriai“ specialistų, atlikusių įmonės auditą, kompetenciją apskųsti Auditorių rūmams, o prireikus tiesos ieškos teisme.

Nepriklausomas auditas buvo užsakytas nerandant Alytaus miesto tarybai bendros kalbos su įmonės vadovu Vytautu Pajarskiu.

Šių metų kovą atsistatydino trys iš penkių bendrovės valdybos narių. UAB „Alytaus šilumos tinklai“ direktorių skiria ir atleidžia valdyba.

 

Komentarai

komentarai(-ų)