Ugniagesiai gelbėtojai informuoja: savaitgalį nuskendo du žmonės, dar keliems prireikė pagalbos

Ugniagesiai gelbėtojai informuoja: savaitgalį nuskendo du žmonės, dar keliems prireikė pagalbos

Ugniagesiai gelbetojai informuoja savaitgali nuskendo du zmones, dar keliems prireike pagalbosFM99Savaitgalį visoje Lietuvoje vandens telkiniuose nuskendo du žmonės, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Šeštadienį Šiaulių rajone esančiame Raizgių kaime nuskendo 1988 metais gimęs vyras. Jį ugniagesiai ištraukė 15 metrų nuo kranto iš trijų metrų gylio. Ugniagesiai su medikais mėgino vyrą gaivinti, tačiau buvo konstatuota jo mirtis.

Sekmadienį Vilniaus rajone Antežerių kaime Zujūnų karjero tvenkinyje nuskendo vaikas. Vienuolikmetį ugniagesiai ištraukė iš keturių metrų gylio 17 metrų nuo kranto. Jo kūnas perduotas policijos pareigūnams. Ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė dar keliems skendusiems ar į krantą išlipti nepajėgusiems žmonėms.

Šeštadienį pranešta, kad žmogus skęsta Tauragėje esančiame Zumpės tvenkinyje. 1988 metais gimęs vyras iki atvykstant gelbėtojams buvo ištrauktas iš vandens ir kvėpavo, tačiau buvo be sąmonės. Jis išvežtas į ligoninę.

Dar vienam žmogui pagalbos prireikė Lazdijų rajone esančiame Miškinių kaime. Po Galsto ežerą besiirstęs vyras išvirto iš valties ir nepajėgė parplaukti į krantą. Gelbėtojams prie jo priplaukus, vyras nebuvo nukentėjęs. Įkėlę į valtį, ugniagesiai pargabeno jį į krantą.

Komentarai

komentarai(-ų)