Ugniagesiai nerimauja, kad Joninių laužai netaptų nelaimės priežastimi

Ugniagesiai sako, kad Joninių laužai liepsnotų saugiai, būtina laikytis atsargumo ir nemanyti, kad lietus užgesins visus Joninių laužus.

Gelbejimas CAM00782 Nerimauti ugniagesius verčia pastarųjų metų statistika. Neatsargus žmogaus elgesys su ugnimi šiemet sukėlė net 4274 gaisrus, kuriuose žuvo 15 žmonių. Tiesa , Dzūkijos ugniagesiai teigia, kad Joninės bent pastaraisiais metais būdavo saugios, tačiau jie pasirengę bet kada skubėti į iškvietimus.  Taigi, kurdami laužus tai darykite ne arčiau kaip 30 m nuo statinių, laužus apdėkite akmenimis, plytomis, apsaugine žemės juosta.

Beje,  ugniagesiai įspėja, kad prasidėjus vasarai tėvai ir seneliai Gelbejimas CAM00784atvažiuojantiems anūkams primintų, kaip elgtis su ugnimi ir degtukais, mat pastarąją savaitę vaikų neatsargumas sukėlė gaisrą ūkiniame pastate, kuris supleškėjo pridarydamas ne tik rūpesčių, bet ir materealinių nuostolių.

Dar vienas įvykis, privertęs ugniagesius skubėti atlikti gelbėjimo darbus, tai Alytuje, Tvirtovės g. vieno  namo kieme, vyras ketino nutraukti savo gyvenimą, šokdamas iš 4 aukšto balkono. Nelaimės pavyko išvengt.

 

 

 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)