Ugniagesių vadas: „Jeigu plotu kiek užgesinom, tai pusė per pusę tų padangų“

„Rytoj vakare pamatysiu tiksliau, kaip seksis su ekskavatoriais viduj, tas konstrukcijas kilnoti, sukrutinsim, žinosim, kaip mums sekasi judėt. Kad būtų vien tik betonas sukritęs, tai būtų paprasta, bet ten su armatūrom, su visokiom sijom“, – paklaustas, kada pavyks baigti gesinimo darbus FM99 pasakojo ugniagesių vadas Algirdas Bautronis. Klausykite plačiau:

Ugniagesių vadas Algirdas Bautronis

Penkta gaisro Alytuje naktis, gesinimo darbai toliau vyksta. Nors židiniai suvaldyti, atviros ugnies nebesimato, tačiau situacija dar nedžiugina. Ugniagesių vadas Algirdas Bautronis pasakojo apie šios akimirkos situaciją ir kaip atrodo gelbėtojų darbas. Anot jo, svarbiausia žmonių saugumas, todėl į patalpas, kuriose kabo pusiau sugriuvę konstrukcijos, po kuriom smilksta padangos, einama labai atsargiai.

„Šiandien įsivedėm sunkiąją techniką į vidų patalpų, tai bus jau matyt ženklas geresnis“, – kalbėjo Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas.

Paklaustas, kiek padangų sudegė, o kiek likę, ugniagesys sakė, kad pasakyti sudėtinga, bet vertinant pagal plotą, apie pusė dar likę. „Gal pusė per pusę. Nors sunku pasakyt, gali būti, kad nukritę konstrukcijos suslėgė tas rietuves ir jų dydį sunku pasakyti“, – kalbėjo A.Bautronis.

„Jau vakar apie pusė pirmos mes paskelbėm lokalizaciją, tai reiškia, kad gaisrui plitimo ir vystymosi jau nėra grėsmės, bet pačiam likvidavimui dar reikia tikrai daug padirbėti… Apsunkina darbą ta patalpą, kur sugriuvęs stogas, nes po sugriuvusiom konstrukcijom smilksta… Nenorim ugniagesių gyvybėm rizikuot…“, – pasakojo Algirdas Bautronis.

Komentarai

komentarai(-ų)