Už pasivažinėjimą Baltosios rožės tiltu vaikinui atimta teisė vairuoti

Vasario 20 d. viešoje erdvėje pasirodžius informacijai, kaip „BMW“ automobilis dideliu greičiu važiuoja Baltosios rožės pėsčiųjų tiltu, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ėmė aiškintis šio įvykio aplinkybes. Nustatyta, kad automobilį vairavo aštuoniolikmetis vaikinas, kuriam už chuliganišką vairavimą paskirta 225 eurų bauda ir vieneriems metams atimta teisė vairuoti.

tiltas

Neatsakingai automobiliu BMW pasivažinėjusieji turės atlyginti nuostolius. Azartiškas pasivažinėjimas nepraėjo be pasekmių – sugadinta tilto danga ir net jos apatinis hidroizoliacinis sluoksnis. Tikslią žalą šiuo metu įvertinti sunku, nes apatinės dangos pažeidimas turės įtakos visam tiltui.Pažeidėjai pagal saugumo kamerų įrašus nustatyti ir perduoti policijai. Svarbu, kad dėl neatsakingo elgesio nenukentėjo pėstieji.#Buksavomiestoseimininkas

Posted by Alytaus miesto savivaldybė on 2018 m. vasario 20 d.

Šį mėnesį Dainų slėnyje tai jau ketvirtas chuliganiško vairavimo atvejis. Vasario 5 d. trims jaunuoliams taip pat buvo atimta teisė vairuoti už tai, kad Dainų slėnio aikštelėje „piešė saules“.

Komentarai

komentarai(-ų)