Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje: „Vaikams vaikystė yra šiandien“ (dr. J.Vyšniauskytė-Rimkienė). Registruokimės į VDU diskusijų forumą tėvams apie nuotolinio mokymo(si) iššūkius!

Prieš metus užklupusi pirmoji koronaviruso pandemijos banga netikėtai nubloškė visus į nuotolinį mokymą(si). Iš pradžių šis iššūkis atrodė laikinas, tačiau šiuo metu išgyvenant karantine antrąją koronaviruso bangą, o viešojoje erdvėje jau kalbant apie trečiąją – panašu, kad tokio pobūdžio mokymo(si) procesas vyks dar kurį laiką ir tai, be abejonės, kelia nemažai iššūkių ne tik vaikams, bet ir jų artimiausios aplinkos žmonėms – tėvams.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinių mokslų fakultetas kviečia tėvus į diskusijų forumą: „(NE)ĮMANOMA MOKYTIS NUOTOLIU?! IDK (I don’t know) ar IDC (I don’t care)?“, kuris vyks 2021 m. kovo 31 d., nuo 18 val. Apie tai FM99 eteryje, laidoje „Vaikų pasaulis mūsų pasaulyje“ kalbėjome su dr. Jorūne Vyšniauskyte-Rimkiene, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Socialinio darbo katedros docente, Pozityvios tėvystės praktike, mokymų vadove, NVO dirbančios su šeimomis vadove ir Agne Pauliukonyte Benike, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologe.

Įžvalgomis dalinsis ir tėvams į rūpimus klausimus apie nuotolinį mokymą(si) padės atsakyti įvairių socialinių mokslų sričių ekspertai.

Renginio dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija iki kovo 29 d.

Diskusijoje dalyvauja:

  • dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė, VDU Socialinio darbo katedros docentė, Paramos šeimai centro „Darnūs namai“ įkūrėja;
  • dr. Albina Kepalaitė, VDU Psichologijos katedros docentė;
  • Ugnė Paluckaitė, VDU Psichologijos katedros doktorantė;
  • Vaiva Misiūnaitė, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė;
  • Agnė Pauliukonytė Benikė, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos psichologė;
  • Moderuoja – Dr. Jurga Misiūnienė, VDU Psichologijos katedros lektorė, Mokyklinės psichologijos studijų programos komiteto vadovė, Tarptautinės VDU ir Izraelio gabių vaikų ugdymo programos ,,GIFTED“ psichologė.

Diskusijoje bus kalbama apie:

  • „I don’t know“ – Kokie iššūkiai kyla? Su kokiais klausimais kreipiasi tėvai? Kodėl kyla jausmas, kad nieko nežinome?
  • „I don’t care“ – Ar tai iš tikrųjų problema? Kaip jaučiasi vaikai? Ar dar vis turime noro ir jėgų stengtis?
  • Ar įmanoma? – Sprendimai ir galimybės, sėkmės patirtys. Ką dėl to galime padaryti mes?
  • Tėvų klausimai/atsakymai.

Registracija

Prisijungimo nuorodą užsiregistravusiems atsiųsime likus dienai iki renginio.

Renginio dalyviai kviečiami iš anksto (iki kovo 29 d.) užduoti jiems rūpimus klausimus SLI.DO platformoje (www.slido.com) su kodu #14369.

Komentarai

komentarai(-ų)