Vasario 16-ąją bėkime su LIETUVIŠKU aksesuaru!

Jau ketvirtadienį mes visi kartu minėsime Vasario 16-ąją prasmingai ir išskirtinai – bėgdami. Dar kartą kviečiame visus į NEMOKAMĄ #prasibegam bėgimo mėgėjų grupės organizuojamą Vasario 16-ajai dienai paminėti skirtą 10 km bėgimą, kurio maršrutu žemėlapyje bėgimo dalyviai parašys žodį Lietuva. Bėgimo startas – 11 val., ant pėsčiųjų ir dviračių tako prie PC „Eglė“ (ties Statybininkų ir Naujosios g. sankirta) Alytuje.

Visa ši socialinė akcija bus fotografuojama ir filmuojama, kad visi gražiai ir vieningai atrodytų, organizatoriai prašo atvykti su Lietuvos vėliavą simbolizuojančiu aksesuaru, tai gali būti: šalikas, kepurė, pirštinės ar, bet koks kitas drabužis ar daiktas – pasakojo bėgimo grupės narys Arnas Petravičius.

16265795-1369271319790677-7320740379568180949-n

Vasario 16-ąją bėkime su LIETUVIŠKU aksesuaru! (organizatorių iliustracija)

Arnas taip pat priminė, kad dalyvaudami bėgime žmonės fotografuotų ir filmuotų su savo išmaniaisiais telefonais, o visą medžiagą kelktų į savo „Instagram“ paskyrą, nuotraukas ar vaizdo medžiagą žymėkite „hashtag“ ir žodžiu #prasibegam ir Jūsų visų užfiksuotos akimirkos atsidurs www.prasibegam.lt puslapyje.

prasibegam

Vasario 16-ąją bėkime su LIETUVIŠKU aksesuaru! (organizatorių iliustracija)

Bėgimas yra savanoriškas, kiekvienas pats atsako už savo sveikatą, todėl yra būtina įvertinti savo jėgas ir pasirinkti tinkamą aprangą, bei avalynę. IKI susitikimo ketvirtadienį

Kalbino, Povilas Tamulynas

Komentarai

komentarai(-ų)