Venciūnuose įsikūręs ekologiškas šaltalankių ūkis įtrauktas į Pasaulinį Gintaro Kelią

Lietuva nuo seno garsėja kaip gintaro šalis.  Todėl nenuostabu, jog mūsų šalyje gimė mintis sukurti Pasaulinį Gintaro Kelio maršrutą, kuris prasidėtų būtent Lietuvoje. Gintaro pirtys, masažai, kosmetika, juvelyrika, kulinarija, istoriniai ar architektūriniai objektai, sveikatinimo paslaugos, muziejai ir galerijos, parduotuvės, dizaineriai, ekspertai, gintaro dirbtuvės, legendos susijusios su gintaru, gintaras tautosakoje, mene… Šias ir kitas „gintaro salas“ beveik visuose žemynuose apjungia Pasaulinis Gintaro Kelias.

Ši iniciatyva ir tarptautinis bendradarbiavimas turizmo rinkoje pristatys unikalų ir perspektyvų pasaulinį turistinį maršrutą Gintaro kelias (www.worldamberroad.travel/lt).

h

Venciūnuose įsikūręs ekologiškas šaltalankių ūkis įtrauktas į Pasaulinį Gintaro Kelią.

Į Pasaulinį Gintaro Kelią įtrauktas ir pirmasis objektas Alytaus krašte (http://www.worldamberroad.travel/lt/objektai/objektai/gintarine-uoga) – Alytaus rajone, Venciūnų kaime įsikūręs ekologiškas šaltalankių ūkis „Gintarinė uoga“. Čia rengiama edukacinė programa, kurios metu galima sužinoti, kaip šaltalankio pagalba galima ne tik save atjauninti, bet ir pagydyti rimtus sveikatos sutrikimus bei profilaktiškai sustiprinti imuninę sistemą. Ūkyje „Gintarinė uoga“ iš anksto užsisakius edukacinę programą galima paragauti ir įsigyti ekologiškos produkcijos: saldainių-guminukų, pyragų, keksiukų, giros, sulčių, uogienės, arbatos.

Komentarai

komentarai(-ų)