„Verslumo ugdymas jauniems žmonėms padės suprasti pinigų srautus, atskirti pelną ir pajamas,“ sako LRLS kandidatas į merus G. Jegelevičius

Seimo narys  Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio pirmasis pirmininko pavaduotojas Gintaras Steponavičius ir kandidatas į merus Alytuje Gediminas Jegelevičius pokalbyje nemažai dėmesio skyrė jaunimui.  Nuo 2015 mokslo metų kiekvieno moksleivio popamokinei veiklai bus  skirta 15 eurų per mėnesį. „Pinigai paskui vaiką“ suteiks galimybę vaikams tobulėti, atsiras naujų veiklų ir užsiėmimų, tai kuriant naujas darbo vietas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pretendentas būti kandidatu į merus Alytuje Gediminas Jegelevičius pristatydamas savo programą teigė, kad joje yra konkretūs punktai, kuriuos įgyvendinant bus sudaromos galimybės mokiniams rinktis jų poreikius atitinkančius įvairius neformaliojo ugdymo būrelius. Planuojama visose miesto švietimo įstaigose stiprinti verslumo ugdymą: „Atsirastų būreliai, už kuriuos galėtų sumokėti iš biudžeto skiriamų pinigų. Būrelių programose būtų verslumo ugdymas, kad vaikas suaugęs mokėtų kaip elgtis su pinigais”.

Buvęs Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius sako, kad kai kurios Alytaus ugdymo įstaigos gali būti pavyzdžiu visos šalies mokykloms: „Geras pavyzdys – profesinio rengimo centras. Kas buvo padaryta darbuojantis mums kartu – ši įstaiga tapo viešąja įstaiga, o privatus verslas padeda praktinius įgūdžius lavint viso regiono jaunimui. Alytus geras pavyzdys, kur iš švietimo sistemos ir verslo bendradarbiavimo galime labai didelių dalykų pasiekt”.

Gedimino Jegelevičiaus, kandidato į Alytaus miesto merus 2015 metų savivaldos rinkimuose, programa- www.jegelevicius.lt

#Politinė reklama bus apmokėta iš LRLS rinkimų sąskaitos

Komentarai

komentarai(-ų)