Virginijus Šeškus mano, kad atranka į pasaulio krepšinio čempionatą pateiks visus atsakymus

 

Tai ar Lietuva pralaimėjo, ar Graikija laimėjo – štai, kur klausimas? Atsakyti į šį klausimą paprašėme Prienų – Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ vyriausią trenerį Virginijų Šeškų.

Prienų – Birštono „Vytauto“ vyr. treneris Virginijus Šeškus

Radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ su  Prienų – Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ vyr. treneriu Virginijumi Šeškumi kalbėjomės apie rinktinės pasirodymą Europos krepšinio čempionate, taip pat apie Donato Motiejūno sportinę formą, Artūro Milaknio rinktinėje užstrigusią toliašaudę artileriją. Treneris įvertino bendrą rinktinės pasirodymą šiame Europos krepšinio čempionate.

Donatas Motiejūnas

Virginijus Šeškus pokalbio metu užsiminė ir apie individualiai stiprių krepšinikų rengimą, trūkūmą. Treneris įvertino ir Dainiaus Adomaičio galimybes likti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausio trenerio poste, bei kas jį galėtų pakeisti, jei vis tik prasidėtų „galvų kapojimai“. Prienų – Birštono „Vytauto“ vyr. treneris Virginijus Šeškus neslėpė, kad daug klaustukų kelia ir artėjantys FIBA langai atrankai į Pasaulio čempionatą.

Lietuvos krepšinio rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis

Trenerio teigimu busima atranka ir pateiks atsakymus dėl Lietuvos krepšinio rinktinės vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio, bei pateikė savo kandidatą, kas galėtų pakeistį D. Adomaitį šiame poste.

Komentarai

komentarai(-ų)