Vladislovas Gunevičius: „tie verslai, kurie ignoruoja nurodymus, juos taip ir palieka gyventi su ignoruotais nurodymais”

Vladislavas Gunevičius, ilgametis „UAB Vita Baltic International“ vadovas, dabar vadovaujantis visam „Vita group“ Šiaurės Europos regionui kalba ir apie verslo atsakomybę. FM99 kalbino  Vladislovą Gunevičių:

 

“Pirmas dalykas, kad reikia grįžti į pačią pradžią, kad kiekvienas verslas neša labai didelę atsakomybę už tai ką daro ir šitas gaisras parodė, kad tas verslas padangų perdirbimo nebuvo suorganizuotas tinkamai, kad toks įvykis įvyko,” – sako V. Gunevičius.

Vladislavas Gunevičius

Anot jo, nelaimė parodė ir sistemos trūkumus: “toliau organizacija, kaip žmonės buvo informuoti apie pirminį gaisrą ir pasekmes, man atrodo parodė daug trūkumų kaip veikia sistema. Ir žinutė turėtų būti pakartojama gal daug kartų, kad įkalti į galvą. Kai mamos vis tiek eina į lauką, nors prašyta likti viduje.”

“Pamatėm ko vertos tos šalia esančios tarnybos – aišku vyrai, gesinantys gaisrą, tai fantastika, kaip kažkas pasakė paminklo verti. Lyg ir  jų pareiga gesinti gaisra, bet ne tokios skalės.

Kai ministerijos mus palieka vienus, ir sako jau gaisrai užgesinti, kai tuo metu dar dega, tai nepalieka abejingų,” – sako Vladislavas.

Pats ilgus metus vadovavęs verslui, kuriame gaisro pavojus nuolatinis, jis kalba ir apie prižiūrinčių institucijų atsakomybę: “kadangi daug metų buvau tikrinamas ir respublikinių tarnybų, ir vietinių tarnybų, tai eilinį kartą parodė, kad tie verslai kurie stengiasi, tai iš jų dar labiau laužiama ir reikalaujama, tie verslai, kurie ignoruoja nurodymus, juos taip ir palieka gyventi su ignoruotais nurodymais, čia yra pats baisiausias dalykas, kuris ir virsta į tokią tragediją.”

Komentarai

komentarai(-ų)