„Z KARTA“ – kokios reformos laukia švietimo sistemoje?

Daugeliui pavasario metas, reiškia laisvę, jau visai ranka pasiekiamas atostogas. Matomi įvairiausi saulės nušviesti vaizdai, šypsenų nukloti keliai, užuodžiami pavasariški kvapai, bet kai kuriems tai, taip pat ir iššūkių metas.

Abiturientai užuodžia ne tik gėles, bet ir egzaminų sesiją, bei savo ateities kvapą, kurio, dauguma dar nepažįsta. Šioje laidoje, bus pakalbintas švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas. Kiekvienam būsimam studentui, arba jaunuoliui, kuris galvoja apie savo ateities planus, verta paklausyti šios laidos, nes joje sužinosite viską, kas dedasi Lietuvos švietime:

Švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas (Dariaus Versecko (VŽ) nuotr.)

Kokios reformos mūsų laukia, kodėl Lietuva negali konkuruoti, su kitų valstybių mokslo įstaigomis, bei kokio likimo laukia, mūsų taip nemėgstamas, matematikos brandos egzaminas? Turbūt didžioji dalis jaunuolių, mokslo metų eigoje prigęsta ir motyvacija toliau tobulėti, po truputį dingsta. Daugelis galvoja, kad įvairiausių formulių, lygčių, braižymų, jiems ateityje neprireiks, todėl nusprendžia vienoje ar kitoje pamokoje pamiegoti. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Ar tikrai visos mokslo šakos ir dėstoma medžiaga pamokose yra reikalinga, jaunam žmogui?“Ko reikia mokytis ir vardan ko reikia mokytis? “ – retorinį klausimą, laidos eigoje, iškėlė pašnekovas. Laidos pabaigoje, taip pat sužinosite, kas bus daroma, kad keistųsi požiūris į mokytojo profesiją, bei kokį pažymį ir kaip mūsų švietimo situaciją vertina pats švietimo ir mokslo viceministras. Beje, ar brandos egzaminams, ateina galas?

Laidos ,,Z KARTA“ klausykite radijo stoties „FM99“ eteryje pirmadieniais po 19 valandos.

Komentarai

komentarai(-ų)