Alytaus metų apdovanojimai jau ketvirtadienį!

Alytaus metų apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti sausio 19 d. 18 val. Alytaus miesto teatre įvyksiančio iškilmingo Metų apdovanojimų vakaro metu. Renginyje bus pagerbti per metus miestui nusipelnę žmonės ar įmonės, padėkota verslui įnešančiam didžiausią indėlį į miesto biudžetą ir gyvenimą.

Taip pat bus apdovanoti šventinę nuotaiką Alytuje kūrusieji ir gražiausiai šventiniam laikotarpiui pasipuošę namai, įstaigos. „Alytuje turime tikrai daug aktyvių, kūrybingų, savo miestą garsinančių žmonių, kuriais labai džiaugiamės ir didžiuojamės. Norisi, kad kuo daugiau jų būtų pastebėti ir įvertinti“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė.

vapdovanojimaiinternetui

Alytaus metų apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti sausio 19 d. 18 val.

Miestui nusipelnę žmonės apdovanojimus pelnys 20-yje nominacijų, iš kurių dvylika pateikta balsuoti gyventojams internetinėje svetainėje www.alytus.lt. Pateiktus kandidatus į nominacijas siūlė alytiškiai ir visuomeninės tarybos, kurių nariai pagal praėjusių metų pabaigoje tarybos patvirtintą tvarką, atrinko kandidatus į kiekvieną nominaciją arba po vieną nugalėtoją, jei nominacija vertinama objektyviais faktoriais – tuomet ji neteikiama viešam balsavimui.

Nominacijos „Metų didvyris“, „Metų mokytojas“, „Daugiausiai sumokantys į miesto biudžetą“ pateiktos Alytaus miesto savivaldybės iniciatyva. Pagal atitinkamas sritis kandidatus nominacijoms taip pat teikė Alytaus kultūros ir meno taryba, Kūno kultūros ir sporto taryba, Švietimo taryba, Šeimos taryba, Verslo plėtros koordinavimo taryba, Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba, Alytaus miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba bei Nevyriausybinių organizacijų taryba.

Alytiškiai turi galimybę nusipirkti bilietus į Metų apdovanojimų vakarą, kuriame lauks siurprizas – akordeono virtuozo Martyno Levickio koncertas drauge su styginių kvartetu SinChronic. Įspūdingą programą žiūrovams taip pat ruošia šokių studija „Aušrinė“, Alytaus jaunimo centro baleto studija, Alytaus muzikos mokyklos jaunieji talentai bei muzikos grupė „Donna“.

Komentarai

komentarai(-ų)