Alytiškis tapo geriausiu šių metų mados fotografu pasaulyje!

Džerinaldas Lukošius, alytiškis fotografas, ne pirmus metus gyvenantis Airijoje ir turintis asmeninę fotostudiją, sausio mėnesio pabaigoje sulaukė puikios žinios. Jo rankose atsidūrė prestižinis „Fashion Photographer of the Year 2015“ apdovanojimas. Pasaulyje pripažintas fotografas, kuris bene vienintelis lietuvis gavęs tokį apdovanojimą, išlieka santūrus.

„Esame subūrę talentingų lietuvių komandą Airijoje, daug dirbame ir kuriame kartu, tai ir yra gero rezultato receptas“ – pasakoja D. Lukošius. Iš apdovanojimų ceremonijos Londone grįžęs alytiškis, turintis tradiciją kasmet aplankyti Pietų Lietuvos sostinę su šeima, žada į gimtąjį miestą grįžti jau netrukus.

D. Lukošius su žmona gyvenantis Airijoje ir ten auginantis vaikus pripažįsta, jog pastariesiems kalbėti lietuviškai nėra lengva. „Vaikai greitai adaptuojasi ir nors mokosi mokykloje tik anglų kalba, namuose jiems tenka bendrauti su mumis lietuviškai. Kartais padaro ir klaidų“ – juokiasi fotografas.

Radijo stotis „FM99“ pateikia jums pokalbį su D. Lukošiumi ir nuotrauką, šiemet laimėjusią prestižinį pasaulio apdovanojimą.

Dz Lukosius Dzerinaldas FM99

Alytiškio fotografo rankose atsidūrė prestižinis „Fashion Photographer of the Year 2015“ apdovanojimas (D. Lukošiaus nuotr.)

Džerinaldas Lukošius su žmona Edita apdovanojimų ceremonijoje Londone (D. Lukošiaus nuotr.)

Džerinaldas Lukošius su žmona Edita apdovanojimų ceremonijoje Londone (D. Lukošiaus nuotr.)

Dz Lukosius Dzerinaldas FM99 (2)

D. Lukošiaus šiemet laimėtas apdovanojimas, radęs vietą fotografo namuose (D. Lukošiaus nuotr.)

Komentarai

komentarai(-ų)