Apdovanoti Kalėdiškiausios Alytaus miesto aplinkos konkurso nugalėtojai

Šiandien apdovanoti beveik mėnesį vykusio Kalėdiškiausios Alytaus aplinkos konkurso nugalėtojai, kurie sukūrė gražiausią ir įdomiausią mūsų miesto kalėdinę aplinką.

Kasmetinio Kalėdiškiausios Alytaus miesto aplinkos konkurso metu įmonės, įstaigos, daugiabučiai ir individualūs namai buvo kviečiami fotografuoti savo gražiausią kalėdiškai papuoštą aplinką ir siųsti mums arba socialiniuose tinkluose žymėti grotažyme #KalėdiškasAlytus. Konkurso metu sulaukta daug nuotraukose įamžintų kalėdinės aplinkos vaizdų.

Nugalėtojams įteikti ir kalėdiškai papuošti tortai (AMS nuotr.)

Pirmą kartą konkursas vyko facebook‘e. Gyventojai galėjo balsuoti už jiems pačią gražiausią kalėdišką Alytaus aplinką. Džiaugiamės, kad šis balsavimas sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo ir buvo aktyviai balsuojama. Didžiausio pasigėrėjimo sulaukė „Kavos namų“ kolektyvas – jis ne tik žavėjo originaliai papuošta aplinka, bet kartu sukūrė šiltą ir jaukią atmosferą.

Komisija važinėjo po miestą, apžiūrėjo įvairią kalėdišką aplinką, o vėliau rinko konkurso nugalėtojus pagal tris kategorijas: įmonės ir įstaigos, individualūs namai ir daugiabučiai.

„Tikrai džiugu, kad šis konkursas kasmet sulaukia vis didesnio susidomėjimo, o alytiškiai vis gražiau ir aktyviau puošiasi kalėdiniu laikotarpiu. Tikimės, kad ateityje sulauksime dar daugiau gražios ir įdomiai papuoštos kalėdinės aplinkos“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Įmonių ir įstaigų kategorijoje už išradingai papuoštą kalėdišką miesto aplinką apdovanotas „Mis bliss“ kolektyvas, už originalumą – „Aisvitos“ kolektyvas, už jaukumą – lopšelio-darželio „Du gaideliai“ kolektyvas.

Siekiant skatinti individualių namų gyventojus puoštis, šiemet individualių namų kategorijoje apdovanoti Klevų, Suvalkų ir Turistų gatvėse esantys namai. Daugiabučių namų kategorijoje sūpynes laimėjo Miklusėnų g. 33 namas, o saldžias dovanas taip pat gavo A. Jonyno g. 31 ir Naujosios g. 13 namų gyventojai.

Kasmet vis įdomiau puošiasi Vidzgirio ir Šaltinėlio g. individualūs namai, Alytaus priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, darželiai, mokyklos, kitos įmonės ir įstaigos.

Komisija vyko sveikinti nugalėtojų – visi ne tik šiltai priėmė, bet ir džiaugėsi, kad jų kalėdinė aplinka buvo pastebėta, žadėjo neapleisti puošimosi tradicijų ir patys skatinti kuo labiau puoštis ir kitus. Visiems nugalėtojams įteiktos Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus padėkos, kalėdiškai papuošti tortai.

Komentarai

komentarai(-ų)